Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy katalog IKEA - o poranku zerknij na klamkę

red.

25 sierpnia ruszyła dystrybucja katalogu IKEA 2015. W tym roku sezonie będziemy głównie wygodnie spali.

3105605.pdf
Nowy katalog IKEA 2015.
mat. prasowe
Jak śpią Polacy?

* Zaledwie 1/3 Polaków zauważa, że zła jakość snu może być przyczyną pogorszonego funkcjonowania w ciągu dnia i złego humoru

* W Polsce na bezsenność skarży się więcej kobiet niż mężczyzn; za jej główną przyczynę uznaje się przede wszystkim stres, rzadko zwraca się uwagę na wygodę i komfort spania

* Polacy śpią przeciętnie około 8 godzin na dobę

* Połowa Polaków minimum raz w tygodniu sypia krócej niż 6 godzin na dobę

* Polacy lubią się do siebie przytulać - 80 proc. par śpi pod jedną kołdrą

* Polacy mają różne sposoby na ścielenie łóżka:

- 40 proc. przykrywa łóżko narzutą

- 30 proc. chowa pościel

- 20 proc. tylko rozkłada i wyrównuje kołdrę

- 10 proc. wcale nie ścieli łóżka

(na podst. badań przeprowadzonych na zlecenie IKEA)

Sypialnia to...

... jedno z najważniejszych miejsc w domu - to nasz azyl, w którym odpoczywamy po całym dniu i gdzie możemy czuć się swobodnie i bezpiecznie. - Życie staje się coraz bardziej stresujące, dlatego bardzo ważne jest stworzenie w domu przestrzeni do odpoczynku - powiedziała Evelyn Higler, prezes IKEA Retail w Polsce. - W tym roku postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej tematowi dobrego snu, wygodnej, przyjaznej i funkcjonalnej sypialni, miejscu, o którym możemy powiedzieć, że to tu zaczyna się dobry dzień i dobra noc.

Na klientów czeka m.in. nowy asortyment kołder i poduszek, około 70 oryginalnych wzorów pościeli w różnym stylu oraz nowe ramy łóżek. Nowe elementy wyposażenia wewnętrznego szaf ułatwią przechowywanie i pomogą uporządkować różne rzeczy. Warto zadbać o dobry materac - w IKEA nie tylko będzie można wybrać odpowiedni dla siebie model materaca, ale także skorzystać z porad fizjoterapeutów w tym zakresie.

Ale to nie wszystko...

Mobilne studio IKEA, w którym fizjoterapeuci doradzą, jak wybrać odpowiedni dla siebie materac, odwiedzi 7 miast w Polsce. W studio będzie też można zrobić sobie zdjęcie na okładkę nowego katalogu IKEA. Śledź jego trasę na www.IKEA.pl oraz na profilu IKEA na Facebooku.
    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy katalog IKEA - o poranku zerknij na klamkę