Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: nowoczesny dom w górach

red.

Imponujący zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz, dom położony wśród gór w Wyoming to nowoczesny projekt z niepowtarzalnym klimatem.

Dom JH Modern położony w górach w Wyoming, proj. Pearson Design Group
Dom JH Modern położony w górach w Wyoming, proj. Pearson Design Group
Fot.pearsondesigngroup.com
Położony między Teton Range na zachodzie i Gros Ventre Range na wschodzie w Jackson Hole, Wyoming, USA, ten nowoczesny góra domu jest marzeniem domu Clay podnieść i jego żony, Debra Caudy, śnie, że nie wiedzą, że miał. Pozostawiając większość decyzji Larry Pearson Pearson Design Group, kto jest imponujący portfel mógłby zrobić ktoś podejmuje taką decyzję, sami właściciele zaskoczony wynikami. Absorbując fascynujący krajobraz nie spocznie w ten zdumiewający nowoczesny dom jest góra rekolekcje 5400 stóp kwadratowych wybudowany w zaledwie 16 miesięcy dla całkowitego budżetu 4.000.000 dolarów.
Po prostu znany jako JH Nowoczesne, współczesne góra domu została dopasowana dokładnie do życzenia właściciela. Wniosek, że dom, który łączy się z otoczeniem i ma odkryte obszary życia, gdzie można po prostu zostawić otwarte drzwi, aby wchodzić i wychodzić. Przełożyło się architekta genialny pomysł zastąpienia hol wejściowy z zewnątrz pomieszczenia. Ten przedni pokład stał się punktem centralnym, meble tutaj został wybrany, aby wytrzymać trudnych warunków pogodowych. Panoramy i subtelne mieszania materiałów budowlanych tworzyć ogólny apel inspirujących.

Położony w Jackson Hole w stanie Wyoming, USA, nowoczesny dom był marzeniem Claya Heightena i Debry Caudy. Małżeństwo pozostawiło większość decyzji dotyczących zarówno projektu jak i wystroju wnętrz firmie Larry Pearson Pearson Design Group. Właściciele byli oszołomieni wynikiem ich pracy. Dom wybudowano i wykończono w zaledwie 16 miesięcy. Powierzchnia użytkowa to 501 metrów kwadratowych, wraz z piwnicą i tarasami.

Dom znany jako JH Modern jest idealnie wkomponowany w krajobraz. Architekci pozostawili wiele otwartych zewnętrznych przestrzeni, w których można wypoczywać nawet zimą. Drewniane meble zostały specjalnie wybrane i zaprojektowane, by wytrzymać trudne warunki pogodowe. Do wykończenia i wystroju wnętrz użyto naturalnych materiałów takich jak: beton, łupek kwarcytowy, drewno bukowe i świerkowe, naturalne skóry i tkaniny.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Wnętrza: nowoczesny dom w górach