Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Trendy: modna miedź w 9design

red.

Lampy urzekające miedzianymi kloszami, oświetleniowe wariacje na trójnogu, komody w stylu retro, oryginalne stołki barowe, designerskie krzesła - marka Zuiver prezentuje nowości!

Miedziane refleksy, retro komody, lampy na trójnogu - nowości marki Zuiver w 9design!
 
 
Lampy urzekające miedzianymi kloszami, oświetleniowe wariacje na trójnogu, komody w stylu retro, oryginalne stołki barowe, designerskie krzesła - marka Zuiver zasypała nas czarującymi nowościami!
 
Miedź nowym złotem! Światło sączące się przez miedzianą powłokę tych lamp tworzy jedyny w swym rodzaju, niepowtarzalny nastrój. Ociepla wnętrze, a jednocześnie nadaje mu wyjątkowej, nowoczesnej elegancji. Ale miedziane lampy Zuiver to nie tylko ten charyzmatyczny metal, to także porywający design, magia kulistych kloszy, „łabędzich szyj” podłogowych lamp, retro odniesień
w nowoczesnych szatach...

Miedź nowym złotem! Światło sączące się przez miedzianą powłokę tych lamp tworzy jedyny w swym rodzaju, niepowtarzalny nastrój. Ociepla wnętrze, a jednocześnie nadaje mu wyjątkowej, nowoczesnej elegancji. Ale miedziane lampy Zuiver to nie tylko ten charyzmatyczny metal, to także porywający design, magia kulistych kloszy, „łabędzich szyj” podłogowych lamp, retro odniesień w nowoczesnych szatach...

Podłogowe lampy na trójnogu to już niepodważalna klasyka. Seria Highland marki Zuiver wyróżnia się drewnianą podstawą - częściowo w kolorze naturalnego drewna, zestawionym z uniwersalną szarością lub bielą. Klasyczne klosze tych lamp wpasowują się w kolorystykę podstawy lub urzekają modną szkocką kratą.

Nie sposób również pominąć lamp podłogowych i stołowych z serii LED It Be. Zdają się one tylko zawieszonym w przestrzeni rysunkiem, przedmiotami, które chciałyby się wyzbyć trzeciego wymiaru, konturem klasycznej lampy. Led It Be to zabawa formą i tradycyjnymi wyobrażeniami na temat oświetlenia w wykonaniu marki Zuiver.

Z kolei lampy z serii Study to efektowne połączenie metalowego klosza i podstawy z wykonanymi z naturalnego drewna dębowego nogą i ramieniem. Ich uroku dopełniają piękna, matowa powierzchnia metalowych elementów i przyjemna dla oka forma.

 Fot. 9design.pl

OMG - to zarazem nazwa serii krzeseł i określenie w pełni oddające wartości wizualne i użytkowe tych mebli. Zwracają one uwagę piękną formą, pikowanym obiciem, rozgałęzioną podstawą i dostępną kolorystyką.

Seria Ridge rozrosła się tymczasem o, wydawać by się mogło niepozorne, krzesła barowe. W istocie to wygodne biurowe krzesła z miękkim siedziskiem i wygodnym oparciem, które zapragnęły być hokerami! Kolejną nowość w tej grupie stanowi fotel i krzesło barowe w patchworkowym wydaniu - bo styl biurowy nie musi być nudny!

Babcine komody i szafki w rękach firmy Zuiver przeżywają swoją drugą młodość. Powszechnie znana, a jednocześnie tak lubiana forma, w połączeniu z zabawą designem, kolorami i różnymi rodzajami drewna i voila! - otrzymujemy komody i szafki z serii Alps. Ciekawostkę stanowi fakt, że została ona zaprojektowana osobiście przez dyrektor artystyczną marki.

Skomentuj:

Trendy: modna miedź w 9design