Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Home Decor - wszystko do wnętrz

red.

Już w dniach 17-20 lutego 2015 r. w Poznaniu odbędzie się największa w Polsce prezentacja wnętrzarskich nowości. Na targach Home Decor znajdzie się ponad 120 wystawców oferujących produkty do wnętrz.

Targi Home Decor, Międzynarodowe Targi Poznańskie, dekoracje wnętrz
Targi Home Decor
mat. organizatora

Targi Home Decor, odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, stanowią ważne miejsce spotkań dla branży związanej z wystrojem i dekoracją wnętrz. To tam w połowie lutego ściągają firmy z sektora w poszukiwaniu nowości i najświeższych trendów. Impreza co roku przyciąga także szerokie grono projektantów wnętrz, pasjonatów i wszystkich zainteresowanych dekoracją i wystrojem wnętrz. Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Co warto zobaczyć?
Tegoroczna ekspozycja będzie się składać z czterech stref tematycznych: tekstyliów, oświetlenia, dekoracji oraz akcesoriów do kuchni i łazienki (w tym ceramika i szkło). Na targach będzie można spotkać zarówno doskonale znane marki, jak i młode firmy, które stawiają na innowację i konsekwentnie udoskonalają swoją ofertę pod kątem nowych trendów.
Odwiedzając targi, warto zwrócić szczególną uwagę na produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP. Statuetka wręczana jest producentom i dystrybutorom za wyjątkową jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo. W tym roku nagrody zostały przyznane: tkaninie łatwoczyszczącej Stone Magic Home Collection (produkt dostępny na stoisku Fargotex), kolekcji tkanin Glamur - Italissima Home by Eva Minge, ręcznikowi Modern, kolekcji Świątecznej Eurofirany i kolekcji pościeli City (wspomniane produkty można będzie znaleźć na stoisku Eurofirany).

Znacznie więcej niż targi
Podczas imprezy odbędą się także bezpłatne szkolenia z zakresu skutecznych technik marketingu oraz merchandisingu. Spotkania te będą mieć charakter dynamicznych prezentacji, w których szkoleniowcy będą doradzać przedsiębiorcom: jak rozwiązać problemy ograniczające sprzedaż. Szkolenia będą mieć charakter otwarty i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać.

Trzy w jednym
Targi Home Decor zlokalizowane będą w jednym z najbardziej prestiżowych obiektów targowych w Polsce - pawilonie 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tej samej hali równocześnie odbędzie się arena DESIGN - wydarzenie poświęcone najnowszym trendom we wzornictwie przemysłowym. Uczestnicy targów w ramach jednego biletu wstępu będą mogli uczestniczyć w bogatym programie wydarzeń arena DESIGN, m.in. w wykładach światowej sławy projektantów, takich jak studio Barber Osgerby, które zaprojektowało pochodnię Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012. Obu imprezom towarzyszyć będą targi Meble Polska - największe biznesowe spotkanie sektora meblarskiego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wstęp na blok targów Home Decor, arena DESIGN i Meble Polska dla osób z branży jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji on-line lub wypełnieniu formularza w kasach podczas trwania imprez.

Więcej informacji na: www.homedecor.pl

Skomentuj:

Targi Home Decor - wszystko do wnętrz