Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ciepło twojej w łazience - grzejnik Leros

red.

Grzejnik jest potrzebny w łazience niezależnie od pory roku. Leros - nowość w ofercie firmy Purmo - będzie zapewniał ciepło przez cały rok. A jego uniwersalna linia z łatwością wpasuje się w każde wnętrze.

Grzejnik Leros
Grzejnik Leros
fot. Purmo

Leros to tradycyjny grzejnik drabinkowy, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Model ten charakteryzuje się designem, który sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach. Nieco surowa, ale uniwersalna linia z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy kochają w łazience zarówno popularny, skandynawski styl aranżacji wnętrz, jak i wymagający jakościowo, minimalistyczny klimat. Natomiast stonowana kolorystyka dobrze skomponuje się z nietypowymi białymi, czarnymi lub szarymi odcieniami armatury oraz elementów wyposażenia łazienki.

Leros charakteryzuje się również funkcjonalnością. Specjalnie zaprojektowany duży przekrój kolektorów (28 mm) sprawia, że Purmo Leros ma wysoką moc grzewczą. Szeroko rozmieszczone kolektory umożliwiają komfortowe suszenie ręczników czy elementów odzieży.
Najwyższa jakość grzejnika potwierdzona jest 10 letnią gwarancją producenta. Dostępny w ponad 200 kolorach z palety RAL oraz w kilkunastu kolorach metalicznych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Ciepło twojej w łazience - grzejnik Leros