Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Marta Gessler wybiera najlepsze sprzęty do kuchni

red.

Kto lepiej niż profesjonalista z branży gastronomicznej wie, co naprawdę się sprawdzi w kuchni? Marta Gessler, właścicielka restauracji Qchnia Artystyczna, poleca sprzęty i akcesoria do gotowania.

„Wybrane przez Martę Gessler” to akcja Fabryki Form zorganizowana we współpracy ze znaną polską restauratorką i autorką licznych książek kucharskich. Warszawska restauracja Marty Gessler - Qchnia Artystyczna - po raz dziewiąty z rzędu otrzymała rekomendację znanego na całym świecie przewodnika Michelin Guide. Nie ma wątpliwości, że doskonale wie, jak należy urządzić kuchnię i co jest w niej faktycznie potrzebne.

Wybrane przez Magdę Gesslerfot. Fabryka From

„Wybrane przez Martę Gessler” to produkty nie tylko użyteczne, ale również piękne. Zgromadzone i zaaranżowane przez restauratorkę w Fabryce Form przy ul. Spokojnej 7 w Warszawie zwracają uwagę swoją prostotą i jednolitą, minimalistyczną kolorystyką. Biel, szary i czarny to bowiem ulubione kolory Marty Gessler. Jednak najwyższą zaletą wszystkich wybranych przedmiotów jest ich funkcjonalność. Każdy ze sprzętów doskonale sprawdzi się w kuchni.  

Skomentuj:

Marta Gessler wybiera najlepsze sprzęty do kuchni