Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Metamorfoza domu na Dzień Matki

red.

Z okazji Dnia Matki Ashton Kutcher, popularny amerykański aktor, sprawił swojej mamie wielki prezent - przeprowadził metamorfozę ich rodzinnego domu. Staromodne wnętrze zmieniono nie do poznania. Inspirujące!

Ashton Kutcher, niespodzianka, Dzień Matki
Mam Ashtona Kutchera nie kryła wzruszenia.
źródło: Dailymail.co.uk

Ashton Kutcher, amerykański aktor znany z ról serialowych i filmowych, dla swojej mamy przygotował wyjątkowy prezent na Dzień Matki (w USA obchodzony w drugą niedzielę maja). Gwiazdor przeprowadził metamorfozę ich rodzinnego domu znajdującego się w miasteczku Homestead w stanie Iowa. Ten niezwykły prezent wywołał niekłamane wzruszenie Diane, która o niespodziance do ostatniej chwili nie miała pojęcia.

„To mój sposób na powiedzenie mojej mamie Dziękuję- stwierdził Ashton Kutcher w filmie dokumentującym metamorfozę. Aktor zawsze podkreślał, że mama miała ogromny wpływ na jego życie, na to kim jest. Dom, w którym rodzina mieszkała zbudowano, kiedy Ashton miał 13 lat. „Ten dom pomagałem budować razem z moim ojczymem Markiem” - wspomina aktor. Dziś Kutcher razem z żoną Milą Kunis i ich 7-miesięczną córką mieszkają w Los Angeles. Na czas planowanego remontu zaprosili mamę  aktora do siebie, a prace nadzorował w tym czasie ojczym Kutchera.

Mam Ashtona Kutchera zaskoczona niespodzianką od syna.źródło: Dailymail.co.uk

Przemianie uległo całe piętro, na którym znajdowała się obszerna strefa wypoczynkowo-rekreacyjna, gościnna sypialnia i spiżarnia. Pierwsze z wymienionych pomieszczeń było wypełnione licznymi pamiątkami rodzinnymi oraz ciężkimi skórzanymi meblami. Zamiast nich pojawiły się lekkie sprzęty w jasnych kolorach.

Zdumiewająca metamorfoza była wielką niespodzianką dla mamy Diane, która nie kryła wzruszenia.

ZOBACZ DOM PRZED I PO >>

Skomentuj:

Metamorfoza domu na Dzień Matki