Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tkaniny we wnętrzu: wakacyjne wzory

red.

Zawsze możemy przenieść nieco wakacyjnego klimatu do domowego zacisza. Kolorowe tkaniny z motywem miejsc, które odwiedziliśmy, będą przypominać o zasłużonym wypoczynku.

Firma Haft prezentuje dwie kolekcje tkanin, dzięki którym można przywołać lato we wnętrzu - Górskie Szlaki jak i Morskie Głębiny.

Gorąca plaża, błękitne morze oraz delikatny powiew wiatru to tylko niektóre ze wspomnień, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. Pomocna w tym może się okazać tkanina Morskie Głębiny, która idealnie komponuje się z wnętrzami w minimalistycznym stylu. - Jej stalowy odcień głębokich barw wspaniale podkreśla nowoczesną aranżację. Dodatkowo, wpływa na wytworzenie cudownej atmosfery wspomnień i relaksu - mówi Magdalena Tomaszewska, ekspert firmy Haft.

Miłośnikom pieszych wędrówek wśród gór z pewnością przypadnie do gustu aranżacja, przywodząca na myśl ten niesamowity klimat. To propozycja dla tych, którzy uwielbiają połączenie głębokich, ciepłych barw oraz niebanalne detale. - Linia Górskie Szlaki jest bardzo uniwersalna. Idealnie wkomponuje się w klasyczne oraz nowoczesne wnętrza. Tkanina stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Możemy z niej uszyć wspaniałe poduszki, zasłony lub po prostu obrus - wyjaśnia Magdalena Tomaszewska.

Obie tkaniny subtelnie wpisują się w wakacyjny klimat. Doskonale odmienią cztery kąty i będą przypominać o błogim wypoczynku. Utrzymanie ich w czystości nie spędzi nam snu z powiek. Zarówno Górskie Szlaki jak i Morskie Głębiny są plamoodporne, łatwo się je pierze oraz prasuje.

    Więcej o:

Skomentuj:

Tkaniny we wnętrzu: wakacyjne wzory