Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blog Design 2015: plachaart.blogspot.com

red

Profesjonalne jury złożone z architektów, stylistów, fotografa wnętrz, redaktorów magazynu Dom i Wnętrze oraz przedstawicieli Łodz Design Festival wybrało 20 najlepszych blogów konkursu Blog Design 2015. Jednym z nich jest blog plachaart.blogspot.com.

Imię Agnieszka

Nazwisko Placha

Adres bloga http://plachaart.blogspot.com

Założyłam(em) bloga bo,... moją pasją jest przetwarzanie, odnawianie i tworzenie różnych przedmiotów i chęć dzielenia się tymi pomysłami z innymi. Pragnę aby ludzie zobaczyli, że czasem nie trzeba wydawać fortuny aby stworzyć ciekawe, oryginalne i designerskie rzeczy. Co więcej, często nie trzeba mieć specjalnych zdolności wystarczy poznać technikę.

Piszę o ... tym jak w prosty sposób wykonać designerskie dodatki (do domu, biżuterię, elementy ubioru, zabawki i zabawy dla dzieci itp.)

Mój blog wyróżnia.... niebanalnymi pomysłami i przejrzystymi tutorialami/instrukcjami/DIY.

Inspiruję się ... otaczającą rzeczywistością, wspomnieniami z dzieciństwa, czasem znajduję ciekawe rozwiązania w internecie.

Ulubiony projektant, styl we wnętrzach. przedmiot znanego dizajnera to... Lubię odważne połączenia, szczególnie starych przedmiotów z nowymi, styl skandynawski, sztukę ludową samą w sobie oraz w nowoczesnym wydaniu. Ostatnio zachwyciły mnie klipsy do mebli SNAP.

Dzięki blogowi udało mi się.... się poznać ciekawych ludzi, zarażać innych moją pasją do odnawiania, przerabiania i tworzenia różnych rzeczy codziennego użytku, wziąć udział w: warsztatach stolarskich organizowanych przez Wkręceni w dom i BOSCH, być na spotkaniu blogerów w Poznaniu i Gdyni, nawiązać ciekawe współprace, których efekty będzie można zobaczyć wkrótce, zrealizować kilka warsztatów, doskonalić swój warsztat foto, ćwiczyć moją konsekwencję i umiejętności, podejmować nowe wyzwania i mogłabym jeszcze sporo wymieniać ;)

Zdjęcie autora bloga

 

plachaart.blogspot.com

plachaart.blogspot.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Blog Design 2015: plachaart.blogspot.com