Blog Design 2015: scandinavianhomee.blogspot.com

red

Profesjonalne jury złożone z architektów, stylistów, fotografa wnętrz, redaktorów magazynu Dom i Wnętrze oraz przedstawicieli Łodz Design Festival wybrało 20 najlepszych blogów konkursu Blog Design 2015. Jednym z nich jest blog scandinavianhomee.blogspot.com.

scandinavianhomee.blogspot.com
scandinavianhomee.blogspot.com
scandinavianhomee.blogspot.com

Imię Ada

Nazwisko Nawrocka

Adres bloga scandinavianhomee.blogspot.com

Założyłam(em) bloga bo,... ...właśnie kupiliśmy swoje pierwsze mieszkanie i miałam potrzebę podzielenia się z innymi tym jak nam idzie urządzanie go.

Piszę o ... Ciężko powiedzieć o czym głównie. Przede wszystkim o wnętrzach, ale mam dwójkę dzieci, więc pojawiają się też wpisy opisujące moje życie z perspektywy mamy. Lubię też czasem wrzucać pomysły na DIY :) Ciężko powiedzieć o czym głównie. Przede wszystkim o wnętrzach, ale mam dwójkę dzieci, więc pojawiają się też wpisy opisujące moje życie z perspektywy mamy. Lubię też czasem wrzucać pomysły na DIY :) Ciężko powiedzieć o czym głównie. Przede wszystkim o wnętrzach, ale mam dwójkę dzieci, więc pojawiają się też wpisy opisujące moje życie z perspektywy mamy. Lubię też czasem wrzucać pomysły na DIY :) Ciężko powiedzieć o czym głównie. Przede wszystkim o wnętrzach, ale mam dwójkę dzieci, więc pojawiają się też wpisy opisujące moje życie z perspektywy mamy. Lubię też czasem wrzucać pomysły na DIY :) Ciężko powiedzieć o czym głównie. Przede wszystkim o wnętrzach, ale mam dwójkę dzieci, więc pojawiają się też wpisy opisujące moje życie z perspektywy mamy. Lubię też czasem wrzucać pomysły na DIY :) Ciężko powiedzieć o czym głównie. Przede wszystkim o moich wnętrzach, ale mam dwójkę dzieci, więc pojawiają się również wpisy ipisujące moje życie z perspektywy mamy. Lubię też czasem wrzucać pomysły na DIY i sprawdzone przepisy.

Mój blog wyróżnia.... ...to, że nie trzymam się kurczowo jednego tematu. Staram się, żeby to był blog wnętrzarsko- lifestylowy. Chcę stworzyć miejsce inspirujące i bez granic. Miesza się więc na nim to moje bycie mamą i bycie wielką fanką pięknych wnętrz

Inspiruję się ... Inspiracje czerpię głównie z zagranicznych blogów i czasopism.

Ulubiony projektant, styl we wnętrzach. przedmiot znanego dizajnera to... Ulubiony styl we wnętrzach to skandynawski, ale wersja bardziej udomowiona, bo wiemy, że ma on swoje różne oblicza. Przedmiot: marzy mi się lampa Anglepoise w czarnym kolorze :) Projektant: bardzo lubię młodych prjektantów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Ulubiony styl we wnętrzach to skandynawski, ale wersja bardziej udomowiona, bo wiemy, że ma on swoje różne oblicza. Przedmiot: marzy mi się lampa Anglepoise w czarnym kolorze :) Projektant: bardzo lubię młodych prjektantów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Ulubiony styl we wnętrzach to skandynawski, ale wersja bardziej udomowiona, bo wiemy, że ma on swoje różne oblicza. Przedmiot: marzy mi się lampa Anglepoise w czarnym kolorze :) Projektant: bardzo lubię młodych prjektantów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Ulubiony styl we wnętrzach o skandynawski, ale wersja bardziej udomowiona, bo wiemy, że ma on swoje różne oblicza. PrzedmiotL marzy mi się lampa Anglepoise w czarnym kolorze.

Dzięki blogowi udało mi się.... Dzięi blogowi udało mi się odnaleźć pomysł na samą siebie. Tak powstał sklep internetowy, który prowadzimy z moim mężem. Dzięki blogowaniu właśnie, odkryłam to co kocham najbardziej robić w życiu. Kocham piękne wnętrza, uwielbiam je urządzać, zmieniać, oglądać piękne przedmioty. To jest to czym chciałabym się zawodowo zajmować i tym chciałabym się z innymi dzielić i inspirować. Odkryłam swoją największą pasję.

Zdjęcie autora bloga

scandinavianhomee.blogspot.comscandinavianhomee.blogspot.com

Głosuj na blog publiczności >>


Skomentuj:

Blog Design 2015: scandinavianhomee.blogspot.com