Czym wykończyć ścianę za łóżkiem?

red.

Ścianę za łóżkiem w sypialni można po prostu pomalować tak, jak pozostałe ściany. Ale można też nadać jej wyjątkowego charakteru, i to często bardzo prostymi i tanimi sposobami.

aranżacja sypialni, zagłówek, wezgłowie, ściana za łóżkiem STYLIZACJA DOROTA KARPINSKA FOT. JAKUB PAJEWSKI PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (219) - 1 2010 PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 10 (240) - 10 2011 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE POKOJ SYPIALNIA MEBEL ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (219) - CZASOPISMA
Kamień za łóżkiem - na ścianie wyłożonej naturalnym łupkiem zawieszono prostokąt z płyty gipsowo-kartonowej. W jego dolnym rancie zainstalowano lampki. Zamiast zagłówka jest ścianka, która służy też jako półka.
fot. Jakub Pajewski

Ściana za łóżkiem jest najważniejszą płaszczyzną w sypialni. To na nią jako pierwszą pada nasz wzrok. Ma duże znaczenie dla aranżacji pokoju, a przy tym, bardziej niż inne ściany, jest narażona na zabrudzenia bądź otarcia. Dlatego warto ją nie tylko ozdobić, ale i jednocześnie zabezpieczyć.

Dekoracja ściany w sypialni powinna współgrać z łóżkiem, jak i całym wystrojem. Zebraliśmy 14 pomysłów na jej aranżację. Zobacz i wybierz coś dla siebie.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zdjęcie Andropol Pościel Satynowa JanetZdjęcie Dekoria Pościel AlegriaZdjęcie Greno Pościel Haftowana Julietta
Andropol Pościel Satynowa J...Dekoria Pościel AlegriaGreno Pościel Haftowana Jul...
źródło:Okazje.info

Skomentuj:

Czym wykończyć ścianę za łóżkiem?