Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Szafy wnękowe z przesuwanymi drzwiami

red.

Szafy wnękowe pozwalają na optymalne wykorzystanie trudnych przestrzeni. Te z przesuwanymi drzwiami dodatkowo oszczędzają miejsce.

Wolno stojące szafy są niefunkcjonalne szczególnie w małych wnętrzach. Zabierają cenne miejsce i nie są wystarczająco pojemne. Tradycyjne szafy przegrywają konkurencję z szafami wnękowymi. Pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni, szczególnie w pomieszczeniach z trudnymi skosami i o nieregularnym planie. Pozwalają na optymalne zagospodarowanie nietypowych zakamarków i przechowywanie rzeczy o większych gabarytach. Wewnętrzne wyposażenie szafy wnękowej oraz materiały wykończeniowe dobierane są indywidualnie.

Drzwi przesuwane w szafie wnękowej pozwalają dodatkowo zaoszczędzić miejsce. Dzięki nim możemy także stworzyć bardziej dyskretną aranżację wnętrza, czy to sypialni, przedpokoju, a nawet salonu.

Ile kosztuje szafa wnękowa z przesuwanymi drzwiami?

Największym minusem szaf wnękowych z przesuwanymi drzwiami jest ich cena. Niezbyt szeroka szafa na całą wysokość ściany kosztuje od 1500-2000 zł przy standardowym wyposażeniu. Cena może sięgać kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ostateczny koszt zależy m.in. od wymiarów, użytych materiałów, np. czy na drzwiach są zamontowane lustra, a także od skomplikowania projektu przy szafach wykonywanych na zamówienie.

Skomentuj:

Szafy wnękowe z przesuwanymi drzwiami