Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowy paryski apartament

red.

Eleganckie wnętrza paryskiego apartamentu wypełniono oryginalnymi meblami i sprzętami. Widać tu retro inspiracje, jak i zupełnie nowoczesne rozwiązania.

wystrój wnętrz, eleganckie wnętrza
Gdy meble są tak wyraziste, jak stolik kawowy, nie potrzeba ich wiele.
fot. Delightfull

Apartament przy Rue Monsieur w Paryżu to współczesny projekt o eleganckim wyrazie i z elementami w duchu retro. Wnętrza zaprojektował Marjan Denkov, któremu zależało na połączeniu doświadczeń z pola sztuki, designu i rzemiosła.

Wnętrza zostały wypełnione meblami i sprzętami o wyrazistych formach i deseniach. Denkov sięgnął po geometryczne wzory wyraźnie inspirowane retro stylistyką. Zestawił je z nowoczesnymi formami i błyszczącymi powierzchniami. Stworzył tym samym stylowy miks form i wzorów. Ważną rolę w budowaniu wnętrz odegrało oświetlenie. Lampy głównie marki Delightfull mają zdecydowane formy i stanowią znakomite wykończenie pomieszczeń.

Choć mnogość designerskich sprzętów może przytłaczać, to udało się wykreować swobodną, niezobowiązującą atmosferę. To właśnie typowe dla paryskich wnętrz jest stylowo, ale bez zadęcia. Są to wnętrza, w których toczy się normalne, codzienne życie. Nie ma nic bardziej francuskiego niż tak umiejętne i naturalne wplatanie tego co piękne i wyszukane w to co zwyczajne.

Skomentuj:

Stylowy paryski apartament