Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Szary z żółtym we wnętrzach - modne i nowoczesne połączenie

red.

Szare wnętrza to trend, który nie wychodzi z mody. Teraz do szarości dołącza kolor żółty. Te dwa odcienie stanowią bardzo nowoczesne zestawienie. Taki duet barw wniesie odrobinę wyrafinowanie do salonu, kuchni czy sypialni.

Wnętrza, łączenie kolorów, kolor we wnętrzu
Szary z żółtym.
fot. Alpina

Kolor szary w wnętrzach wciąż jest niezwykle modny. Szarości mogą jednak wyglądać nieco przygnębiająco jeśli nie zestawimy ich z odpowiednimi kolorami. Jeśli chcemy, żeby nasze wnętrza wyglądały modnie, nowocześnie, ale także pogodnie, połączmy szary z żółtym.

Odcienie żółtego - od jasnych cytrynowych, przez słomkowe, po miodowe - ożywiają szare wnętrza. Dodają im blasku i świetlistości. Szary z kolei powoduje, że żółty nie wygląda zbyt agresywnie. Razem te dwa kolory stanowią we wnętrzach wyjątkowo wyrafinowane połączenie. Można jest stosować w zasadzie w każdym pokoju od salonu po łazienkę. Sprawdzi się nawet w pokoju dziecięcym. Należy jednie wyważyć proporcje między odcieniami, tak żeby zamiast zwalczać się, równoważyły. Zebraliśmy 17 aranżacji wnętrz, gdzie zastosowano połączenie żółtego z szarym.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

    Więcej o:

Skomentuj:

Szary z żółtym we wnętrzach - modne i nowoczesne połączenie