Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niesamowite nowości w ofercie Samsunga

Monika Utnik-Strugała

Inteligentne urządzenia sterowane urządzeniami mobilnymi już niedługo znajdziemy w ofercie Samsunga. Koreańska marka zaprezentowała najnowsze produkty, które wkrótce pojawią się na polskim rynku.

Wyobraźmy sobie, że wsiadamy do autobusu i za bilet płacimy przez aplikację w zegarku. Kiedy docieramy do sklepu, łączymy się przez smartfona z lodówką i sprawdzamy, czego brakuje nam na kolację z przyjaciółmi. Wracając do domu, włączamy przez smartfona ogrzewanie i uruchamiamy odkurzacz, który pod naszą nieobecność posprząta salon. Gdy przekraczamy próg, w mieszkaniu jest ciepło i czysto. W biegu wstawiamy jeszcze pranie i kierujemy się do kuchni szykować potrawy na wieczorne przyjęcie. Nagle przypominamy sobie, że zapomnieliśmy wrzucić do pralki jeszcze jednej bluzki. To nic: nawet gdy do urządzenia naleciała już woda, możemy przez dodatkowe drzwiczki dorzucić ubranie. Czas nareszcie się zrelaksować: na dotykowym panelu znajdującym się na drzwiach lodówki wybieramy ulubioną muzykę. W takt walca gotowanie pójdzie jak z płatka.

Samsung ułatwia życie

Tak wkrótce będzie wyglądało nasze życie. Na Forum Samsunga, które w tym roku odbyło się w Monako, koreańska marka zaprezentowała najnowsze produkty - ciekawe w formie, praktyczne i ułatwiające codzienne obowiązki.

Lodówka Family Hub - najnowsza lodówka Samsunga ma dwie komory z niezależnym obiegiem powietrza oraz rozbudowany panel na drzwiach, dzięki któremu wybierzemy ulubioną muzykę, wyświetlimy pamiątkowe zdjęcia, połączymy się z telewizorem w salonie. W drzwiach lodówki zamontowane są trzy kamery. Będąc na zakupach, możemy połączyć się przez smartfona z Family Hub i podejrzeć, jakich produktów brakuje nam na kolację. Urządzenie może nawet samo zrobić zakupy przez Internet i zapłącic za nie kartą kredytową. Premiera lodówki odbyła się kilka tygodni temu w Las Vegas, na polskim rynku pojawi się w II kwartale tego roku.

Pralka Add Wash - pralka z technologią Eco Bubble, która wykorzystuje generator bąbelków: aktywnie działające bąbelki szybko i głęboko wnikają we włókna tkaniny nawet w niskich temperaturach; zużywamy mniej ciepłej wody, a co za tym idzie również energii. Pralka Samsunga to idealne rozwiązanie dla zapominalskich - urządzenie wyposażone jest w dodatkowe drzwiczki umieszczone w górnej części bębna, przez który dorzucimy ubranie nawet wtedy, gdy pranie już się rozpoczęło. Premiera w marcu.

Telewizor KS9500 - bezramkowy telewizor z zakrzywionym ekranem wyposażony w jedyny na świecie 10-bitowy wyświetlacz Quantum Dot i nowatorską funkcję HDR: obraz wyróżnia się bardziej nasyconymi kolorami, czerń ma więcej odcieni, zauważalny jest wyraźniejszy kontrast między jasnymi i ciemnymi kolorami. Telewizor oferuje inteligentny interfejs użytkownika, który ułatwia dostęp do wszystkich treści z jednego miejsca. Co ważne, cała linia SUHD 2016 obsługuje technologię Internetu Rzeczy (IoT), dzięki czemu odbiornik może pełnić funkcję urządzenia sterującego dla całego inteligentnego domu. Do wyboru modele z ekranami od 65 do 88-cali.

Odkurzacz PowerBot - odkurzacz dla zabieganych: na wgranej w smartfona mapie domu, wybierasz pokój, który chcesz posprzątać, łączysz się z odkurzaczem i klikasz „start”. Mieszkanie posprząta się samo pod twoją nieobecność.

Urządzenie do monitorowania snu - wystarczy umieścić czujnik pod materacem, pobrać na telefon aplikację SleepSense, połączyć urządzenie z aplikacją i... zasnąć. Dzięki bezdotykowemu czujnikowi urządzenie analizuje tętno i częstość oddechu, a także ruchy w trakcie snu.

Skomentuj:

Niesamowite nowości w ofercie Samsunga