Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak utrzymać porządek w domu? Pomysły na organizację domowych drobiazgów

Monika Utnik-Strugała

Organizery pomagają zaprowadzić porządek, utrzymują w ryzach drobiazgi, a do tego są oryginalną dekoracją ściany. Bez problemu znajdziemy je w wielu sklepach, ale możemy je też zrobić sami.

Gdy zaczyna brakować miejsca na rzeczy w szafach, szafkach i w schowkach z pomocą przychodzą ścienne organizery. Można w nich umieścić rzeczy trudne do przechowywania, drobne, które wciąż gdzieś się "rozbiegają" po mieszkaniu, ale także te, z których korzystamy najczęściej. Ścienne organizery mogą przybierać różne formy i kształty. Na rynku są organizery dedykowane do różnych pomieszczeń - kuchni, łazienki, przedpokoju czy salonu. Są specjalne modele przeznaczone na drzwi, a nawet na drzwi szafy. Bogata oferta pozwala na wybór dokładnie takiego, jaki jest nam potrzebny i który z łatwością dopasujemy do przestrzeni, jaką dysponujemy.

Zanim kupisz gotowy, pomyśl, czy na organizer nie da się wykorzystać czegoś, co masz już w domu. Przyda się stara rama okienna (kartki będzie można przyczepiać do naciągniętej na nią siatki z dużymi oczkami - tzw. kurniczej), skrzynki po jabłkach, puszki, szuflady (zamocowane na ścianie staną się półkami) czy choćby wieszaki na spódnice (sprawdzą się w roli wiszących gazetowników).

Skomentuj:

Jak utrzymać porządek w domu? Pomysły na organizację domowych drobiazgów