Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wiosenne aranżacje stołu

red.

Wraz z nastaniem wiosny na naszych talerzach się zazielenia. Czemu zmiany w menu nie miałyby być widoczne także w nakryciu stołu? Czas na zmianę zastawy na lżejszą, pełną kwiatów bądź błękitu.

Wiosenne nakrycie stołu powinno być lekkie i świeże, zachęcać do jedzenia nowalijek. Jak zawsze podstawą aranżacji stołu jest obrus i zastawa. Klasyczny, biały obrus zawsze będzie trafionym wyborem. Wciąż modne są także delikatne kwiatowe motywy, jak i geometryczne wzory, w tym nieśmiertelna karata. Z tym, że wzory nie powinny być agresywne, najlepsze będą dyskretne desenie w nowoczesnych kolorach.

Zastawa, podobnie jak obrus, z powodzeniem może być biała. W tym sezonie szalenie modne są także zastawy utrzymane w bieli i błękicie. Klasyczne połączenie kolorystyczne ponownie pojawia się w ofercie wielu firm zarówno w tradycyjnych kompletach, jak i nowoczesnych. Błękit na stole działa odświeżająco. Kojarzy się z niebem i morzem. Często właśnie występuje w marynistycznych aranżacjach, które także zyskują na popularności w tym sezonie.

Dodatków na wiosennym stole nie powinno być wiele. Można się ograniczyć do serwetek i świeżych kwiatów. Jeśli przyłożymy się do wyboru bazowych elementów, nasz stół nie będzie już potrzebował dodatkowych ozdobników.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wiosenne aranżacje stołu