Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przestrzeń pod schodami

Pomysły: Iza Matulaniec Wizualizacja komputerowa: Sławomir Turbański Wybór przedmiotów: Joanna Woyda Zdjęcia: producenci

Szkoda, żeby przestrzeń pod schodami pozostawała niewykorzystana, zwłaszcza w niedużych wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr. Warto ją zagospodarować, na przykład aranżując oryginalne schowki.

Za ścianką

Gdy uznamy, że schody w pokoju dziennym nie stanowią ozdoby, warto je zasłonić ścianką z płyt gipsowo-kartonowych, sięgającą od podłogi aż do sufitu. Za taką przegrodą można ukryć dowolne schowki, a od strony pokoju ustawić przy niej na przykład regał na książki.

Schowki niewidki

Szerokie, wygodne schody, a pod nimi pojemna szuflada i szafka z wysuwanymi półkami. Schowki te mają fronty w kolorze ściany, dzięki czemu po zamknięciu stają się niemal niewidoczne. Jeśli schody znajdują się w przedpokoju, można tu trzymać na przykład obuwie. Jeśli jest to pokój dzienny, a więc miejsce znacznie bardziej reprezentacyjne, w szafkach warto zamocować przeszklone fronty, a za nimi umieścić przedmioty zasługujące na wyeksponowanie, między innymi książki lub płyty CD.

    Więcej o:

Skomentuj:

Przestrzeń pod schodami