Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekt wnętrza: światło, barwa, faktura

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski Projekt wnętrza: Monika Piskorska

W ciemnych wnętrzach bez okien, a takie zazwyczaj sa przedpokoje usytuowane w środku mieszkania, wiele uwagi należy poświęcić oświetleniu; warto również zadbać o dostęp dziennego światła z sąsiedniego pokoju czy kuchni.

Gospodarze tego pomieszczenia zdecydowali się na lampy sufitowe - na całej długości sufitu zainstalowano w regularnych odstępach reflektorki halogenowe z ruchomymi kloszami, które nie tylko równomiernie oświetlają cały PRZEDPOKÓJ, ale też umożliwiają kierowanie strumienia światła w określone miejsce. Wnętrze dodatkowo rozjaśnia naturalne światło przenikające przez witrynę z matowego szkła zbudowaną w dawnym przejściu do kuchni (teraz wchodzi się do niej tylko przez POKÓJ DZIENNY).

Ten nietypowy mebel pełni również inne ważne funkcję: optycznie poszerza pomieszczenie oraz - dzięki ustawionym w nim kolorowym naczyniom - efektownie je zdobi. Elementem dekoracyjnym są także ściany pomalowane na kilka różnych kolorów, m.in. niebieski, zielony, brązowy; jedna z nich ma fakturową powierzchnię.

Skomentuj:

Projekt wnętrza: światło, barwa, faktura