Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lepsza wersja kuchni

Stylizacja: Karolina Świderska Zdjęcia: Arkadiusz Ścichocki

Skromne finanse nie pozwalają, niestety, na zbyt duże zmiany, a kuchnię trzeba dostosować do potrzeb i stylu życia nowych użytkowników. Zadanie niełatwe, ale wykonalne, o czym najlepiej świadczy prezentowane wnętrze.

MF3-1119
PRZED ZMIANĄ. Kuchnia była całkowicie urządzona, ale nowym właścicielom brakowało w niej stolika. Chcieli też zmienić kolorystykę.
Nowi gospodarze tego mieszkania cieszyli się, że poprzedni właściciele zostawili im w pełni wyposażoną kuchnię. Brakowało w niej jednak stołu, choćby małego, przy którym mogliby zjeść śniadanie czy napić się kawy. Nie było też miejsca na zmywarkę, ich zdaniem niezbędną w kuchni. Moją rolą było dostosowanie wnętrza do nowych potrzeb. Najpierw wpasowałam w ciąg roboczy zmywarkę (przywiezioną ze starego mieszkania) i przestawiłam lodówkę w róg pomieszczenia, w miejsce jednej z szafek, natomiast przy oknie zaaranżowałam kącik śniadaniowy. A co ze zmianami wystroju? Stonowana kolorystyka, jasna roleta, efektowny żyrandol - to wystarczyło, by wnętrze nabrało nowego wyrazu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Lepsza wersja kuchni