Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wreszcie salon

Stylizacja: Aneta Kosiba Zdjęcia: Łukasz Zandecki

Gdy mieszkanie nie jest dobrze urządzone, a do tego ma architektoniczne wady, kosmetyczne zmiany nie wystarczą. By wnętrza spełniały swe funkcje, trzeba się poradzić specjalisty i pod jego okiem przeprowadzić remont.

POKOJ DZIENNY PRZED METAMORFOZA
PRZED ZMIANĄ. Pokój dzienny właściwie nie służył do wypoczynku. Przypominał bardziej gabinet - stały w nim głównie regały na książki i rozmaite szpargały oraz niewielkie stoły, przy których można było pracować i ewentualnie zjeść posiłek. Wyposażenie sprawiało wrażenie przypadkowego i prowizorycznego.
Fot. Lukasz Zandecki
Pomieszczenie, które w zamierzeniu miało służyć jako pokój dzienny, w praktyce stało się miejscem do pracy. W efekcie w trzypokojowym mieszkaniu zabrakło choćby niewielkiego kącika, gdzie można by wygodnie napić się kawy, poczytać książkę czy obejrzeć telewizję. Musiałam więc dokonać tu radykalnych zmian, wstawiając inne meble i zupełnie inaczej aranżując wnętrze. Przy okazji rozwiązałam problem wąskiego przedpokoju, przez który przechodziło się z pokoju do kuchni. Poszerzyłam wejście, burząc część ściany, a w to miejsce zamontowałam przesuwane panele. Dzięki temu można teraz bezpiecznie poruszać się między tymi pomieszczeniami.

Skomentuj:

Wreszcie salon