Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blisko siebie

Projekt wnętrza: Magdalena Wesołowska-Latos, Monika Romanowska i Piotr Latos/Zizi Studios Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Prosty stół z designerskimi krzesłami ustawiony między aneksem kuchennym a kątem wypoczynkowym - tak wygląda jadalnia w tym nowoczesnym wnętrzu.

WNETRZA JADALNIA MEBLE
Aneks kuchenny ma wyrazistą kolorystykę - szafki są polakierowane na błękitny kolor, ściana jest jaskrawożółta. Wyraźnie odcina się więc od reszty pomieszczenia, w którym dominują szarości, biel i beże.
Stanowi ona integralną część strefy dziennej powstałej w wyniku połączenia kuchni z salonem, co jest, nawiasem mówiąc, bardzo popularnym rozwiązaniem we współcześnie projektowanych mieszkaniach. Stół przylega jednym bokiem do ściany. Takie ustawienie mebla ogranicza liczbę osób, które mogą przy nim usiąść, ale ma inną zaletę - na środku pomieszczenia zostaje sporo wolnego miejsca, dzięki czemu wydaje się ono znacznie przestronniejsze. Niechęć do zagracania wnętrza przyświecała też wyborowi mebli do jadalni. Zdecydowano się na stół ze szklanym blatem oraz krzesła zrobione ze stalowych rurek i przezroczystego tworzywa sztucznego, czyli z materiałów mało widocznych, jakby wtapiających się w przestrzeń.

Skomentuj:

Blisko siebie