Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Agata Meble: wyposażenie do każdego pokoju

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Cezary Aszkiełowicz

Firma Agata Meble w swoich sklepach oferuje nie tylko wyposażenie każdego pokoju, ale również, w ramach Agata Boutique, dekoracyjne drobiazgi. Szczeciński salon, w którym gościliśmy, jest największy w regionie.

19.01.2010 SZCZECIN , SKLEP MEBLOWY AGATA MEBLE W SZCZECINIE PRZY UL. WIOSENNEJ 30 .
Meble wyeksponowano na dwóch kondygnacjach - już to świadczy, jak bogata jest oferta salonu.
Ekspozycja została podzielona na segmenty odpowiadające konkretnym wnętrzom, co ułatwia zapoznanie się z całą ofertą zaprezentowaną w salonie. Ceny są zróżnicowane, ponadto klienci często mogą liczyć na atrakcyjne promocje. W stałej ofercie znajdują się meble w bardzo przystępnych cenach, na przykład zestaw sypialniany Varna (łóżko 160 x 200 cm, szafki nocne, szafa pięciodrzwiowa) kosztuje 1399 zł, zestaw mebli biurowych do domowego gabinetu - 1299 zł, meblościanka w kolorze wenge - 799 zł.

Transport i wniesienie mebli do mieszkania są bezpłatne, o ile kwota zakupu przekracza 2 tys. zł oraz jeśli mieszkanie znajduje się w tzw. strefie bezpłatnego transportu (można to sprawdzić na stronie internetowej sieci, w zakładce "usługi"). Wygodny dla klientów jest system sprzedaży ratalnej; kompetentni sprzedawcy pomogą dopełnić związanych z tym formalności. Wszystkie produkty są objęte dwuletnią gwarancją.

Agata Meble współpracuje z ponad 250 dostawcami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Jest przedstawicielem między innymi takich marek, jak Bydgoskie Fabryki Mebli, Meble Vox, Forte, Helvetia Bydgoszcz, Gala Collezione, Presmebel, Nowy Styl. Wiele produktów wytwarzanych przez te firmy jest dostępnych tylko w salonach Agata Meble.

Adres sklepu: Szczecin, ul. Wiosenna 30, tel. 91 463 66 00, www.agatameble.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota - 10.00-20.00, niedziela - 11.00-18.00

Oferta: meble do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu, dziecięce i młodzieżowe, oświetlenie, tekstylia, naczynia, sztućce, artykuły dekoracyjne

Powierzchnia wystawiennicza: 13 000 m kw.
    Więcej o:

Skomentuj:

Agata Meble: wyposażenie do każdego pokoju