Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pełen KOMFORT zakupów

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Alina Gajdamowicz, producenci

W jednym z największych warszawskich salonów Komfortu znajdziemy wszystko to, co można położyć na podłogę. Ale nie tylko - teraz sklep oferuje także drzwi wewnętrzne, tapety oraz tkaniny i akcesoria do dekoracji okien.

09.02.2010 WARSZAWA , SKLEP FIRMOWY KOMFORT NA ALEI KRAKOWSKIEJ 61 .
Dywany i wykładziny dywanowe to największa część oferty. Są produkowane z różnych materiałów, dostępne w wielu wymiarach, wzorach i kolorach.
Dokładne zapoznanie się z tak bogatą ofertą ułatwią wszechstronni doradcy, oczekujący klientów na pięciu stanowiskach. Pomogą nie tylko w dokonaniu jak najlepszego wyboru, ale też udzielą fachowej porady - począwszy od montażu podłogi, skończywszy na doborze kolorystyki materiałów wykończeniowych. Sklep umożliwi również wypożyczenie do domu wzorników paneli podłogowych albo upatrzonego dywanu.

Zamów prenumeratę! To się opłaca! 12 numerów - tylko 64 zł!

>

Dużą zaletą są usługi dodatkowe oferowane przez salon. Obejmują one m.in. pomiar i ułożenie wybranej podłogi, przycięcie i obszycie wykładziny dywanowej, uszycie zasłon, firan (na przykład według zamówionego wcześniej projektu aranżacji okien).

Całą ofertę sklepu można poznać, nie wychodząc z domu - wystarczy zajrzeć na stronę www.komfort.pl. Znajdziemy tam m.in. tzw. aranżer pomieszczeń - program ułatwiający dopasowanie do wnętrza poszczególnych elementów wyposażenia.

Ceny są zróżnicowane, np. wykładziny dywanowe kosztują od ok. 20 do 250 zł/m kw., elastyczne - od ok. 11 do 50 zł/m kw., tkaniny - 20-200 zł/m. Warto wspomnieć, że sklep oferuje korzystne rabaty i organizuje liczne promocje; możliwe są też zakupy na raty.

Adres sklepu: Warszawa, Al. Krakowska 61, tel. 22 868 82 42, infolinia 0 801 300 400, www.komfort.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota - 9.00-20.00 niedziela - 10.00-18.00

Oferta: podłogi drewniane, panele podłogowe, wykładziny, dywany, akcesoria do pielęgnacji podłóg, drzwi, firany i zasłony, tapety.

Powierzchnia wystawiennicza: 1000 m kw.

    Więcej o:

Skomentuj:

Pełen KOMFORT zakupów