Łazienki w różnych stylach

Tekst: Małgorzata Krośnicka Stylizacja: Dorota Karpińska, Magda Kazimierczuk, Ewa Marynowska, Dorota Morawetz Zdjęcia: Witold Górka, Rafał Lipski, Aleksander Rutkowski, Michał Skorupski, Łukasz Zandecki, producenci

Łazienka inspirowana barokiem, secesją, stylem prowansalskim, a może zen? We wnętrzarskiej modzie panuje kilka trendów jednocześnie. Jest więc z czego wybierać.

wnętrze, aranżacja, dekoracje, łazienka
Łazienka. Nowoczesny barok. Z tym historycznym łączy go upodobanie do bogatych dekoracji - sutych tkanin, sztukaterii, złoceń.
ŁAZIENKA jest szczególnie wdzięcznym obiektem do stylistycznych eksperymentów, gdyż w tym niedużym zwykle pomieszczeniu łatwiej zachować spójność wystroju. Pamiętajmy, że nie musi to oznaczać aranżacyjnej dosłowności - w końcu nie projektujemy teatralnej dekoracji, ale urządzamy współczesne wnętrze. Dlatego nie wszystkie elementy muszą być utrzymane w wybranym stylu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięLepiej zainwestować w klasyczne sprzęty sanitarne i skupić się na dodatkach - lampach, tkaninach, łazienkowych akcesoriach. Bez problemu będzie można je wymienić, gdy aranżacja się nam opatrzy.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Łazienki całe w kafelkach

Łazienka jak salonik

Salonik kąpielowy

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Skomentuj:

Łazienki w różnych stylach