Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Aranżacja jednolita: kuchnia z jadalnią

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska, Monika Lewandowska/Phototapeta Zdjęcia: Rafał Lipski, Monika Lewandowska/Phototapeta Projekt wnętrza: Iwona Ciecierska, Beata de Nisau

Jednorodny styl i spójna kolorystyka kuchni połączonej z jadalnią i pokojem dziennym to niezawodny sposób na to, by funkcje pomieszczenia wzajemnie się uzupełniały i zgodnie współistniały.

Prezentowana KUCHNIA jest częścią wielofunkcyjnego POKOJU DZIENNEGO w dwupokojowym mieszkaniu. Pomieszczenie zostało tak zaaranżowane, aby nie dominowało w reprezentacyjnym wnętrzu, ale idealnie wpisywało się w jego wystrój. Stało się to możliwe dzięki mało rzucającym się w oczy frontom szafek i zrezygnowaniu z typowych kuchennych materiałów wykończeniowych, czyli płytek - ścianę nad blatem roboczym zabezpieczono taflami hartowanego szkła, a na podłodze położono parkiet.

Kuchnię od kącika jadalnego symbolicznie oddziela murek, przesłaniający główny blat roboczy z płytą grzejną, piekarnikiem i zlewozmywakiem. Oprócz niego nie ma innych - choćby umownych - granic między poszczególnymi częściami pomieszczenia. Przeciwnie, całość jest bardzo jednolita, zarówno pod względem stylu, jak i kolorystyki.

Skomentuj:

Aranżacja jednolita: kuchnia z jadalnią