Mieszkanie - stylowy miks

Tekst i stylizacja: Magda Olszewska Zdjęcia: Paweł Kiszkiel

W tym mieszkaniu postawiono na różnorodność - projektantka zestawiła nowoczesne materiały i formy ze stylowymi dodatkami. Odpowiada to osobowości właścicielki, która ma rozmaite zainteresowania: lubi śpiewać, jest wolontariuszką, a na co dzień pracuje w banku.

UWAGA ! PONOWNA PUBLIKACJA WYLACZNIE ZA ZGODA WLASCICIELI
W przestronnym salonie jest mało mebli, za to sporo dekoracyjnych dodatków wyeksponowanych na półkach. Pokój oświetlają jedynie halogeny w podwieszanym suficie, a w miejscu żyrandola jest tylko ozdobna rozeta. Ze śnieżną bielą ścian kontrastuje parkiet przemysłowy z drewna tekowego.
Cechą charakterystyczną mieszkania Karoliny (w bloku w Warszawie 57 m kw., 2 pokoje łazienka, domownicy - osoba dorosła) jest połączenie nowoczesnych elementów wystroju ze sprzętami i drobiazgami odwołującymi się do przeszłości.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięDo takich duetów bez wątpienia należą: upolowany tanio na aukcji w internecie fotel z pluszu w stylu Ludwika XV oraz stolik kawowy z przezroczystego tworzywa sztucznego; złota rzeźba psa zwana "półpsem" (autorstwa architekt wnętrz Marty Borysewicz-Damięckiej) zestawiona z lustrem w starej ramie i nastrojową fotografią starego Madrytu; sztukaterie sąsiadujące z podwieszanym sufitem i halogenowym oświetleniem. Projektantka i właścicielka mieszkania znają się od lat. Dzięki temu zaproponowany przez pierwszą projekt urządzenia mieszkania w unowocześnionym stylu glamour spotkał się z całkowitą aprobatą drugiej.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Wnętrze z odrobiną bałaganu

Druga młodość mieszkania w bloku

Mieszkanie o wielu barwach

W domu duńskiej projektantkiSkomentuj:

Mieszkanie - stylowy miks