Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekt wnętrza: ukrywamy telewizor

Tekst: Katarzyna Kowalska Pomysł i wizualizacja komputerowa: Delfina Grzelak

Telewizor w mieszkaniu rzadko występuje w roli drugoplanowej - zwykle jest mniej lub bardziej wyeksponowany. Nowoczesny model z płaskim ekranem łatwiej dopasujemy do wystroju wnętrza, można go bowiem tak umieścić, by stał się prawie niedostrzegalny.

Projekt 1

Jak kominek

Do POKOJU DZIENNEGO utrzymanego w klimacie prawdziwego salonu sprzed lat duży ekran nowoczesnego telewizora trochę nie pasuje. Niezbędny za to wydaje się kominek! Jeśli warunki techniczne nie pozwalają zbudować prawdziwego, możemy zrobić z płyty gipsowo-kartonowej atrapę kominkowej obudowy i w niej zainstalować telewizor.

Projekt 2

Wśród fotografii

Prywatną minigalerię ulubionych zdjęć (nie tylko rodzinnych), kolekcję obrazów albo zbiór grafik możemy dumnie wyeksponować w różnych miejscach - na przykład na ścianie, przy której planujemy urządzenie kącika telewizyjnego. Jedno drugiego wcale nie musi wykluczać, może się wręcz uzupełniać. Proste obramowanie płaskiego ekranu telewizora znakomicie będzie pasować do naszej wystawy i... niemal zniknie pomiędzy innymi elementami zawieszonymi na ścianie. Zwłaszcza gdy wszystkie znajdujące się tu fotografie lub obrazy oprawimy w identyczne ramki z metalu lub drewna.

    Więcej o:

Skomentuj:

Projekt wnętrza: ukrywamy telewizor