Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrze w słowach i słówkach

Tekst, stylizacja: Agnieszka Osak-Rejmer Zdjęcia: Sylwester Rejmer Projekt wnętrza: Ewelina Para/Red Design

Jedni zbierają słonie, inni płyty albo znaczki, a ja kolekcjonuję słowa - opowiada pani Ewa, właścicielka i projektantka mieszkania. Rzeczywiście, dekoracyjne litery są tutaj w wielu miejscach. Może dzięki temu jej syn Jaś szybko nauczy się czytać?

Liczące 74 m kw. mieszkanie w bloku w Warszawie ma dwa pokoje i dwie łazienki. Domownicy to dwie osoby dorosłe i dziecko.

- Najważniejsze przy urządzaniu wnętrz jest to, by wystrój pasował do oczekiwań gospodarzy i by dobrze się w nim czuli - mówi projektantka Ewelina Para. - Oboje z mężem zachwyciliśmy się tapetą w czarno-białe litery, ale po naklejeniu jej na ścianę poczułam lekki niepokój - przez moment wydawała mi się zbyt dynamiczna. Jednak z czasem tak mi przy- padła do gustu, że ruszyła lawina zakupów: wazony, pudełka, kubki, poduszki, gazetownik, podpórki do książek - wszystko w słowa i litery. Nieustannie przybywa najróżniejszych naczyń, talerzy, ściereczek, pojemników. Nie przejdę już obojętnie obok przedmiotu ozdobionego motywem liter (okazuje się, że producenci też je bardzo lubią!). Mam nawet upatrzony wieszak z literek i dywan w taki wzór.

Skomentuj:

Wnętrze w słowach i słówkach