Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekt dla melomanów

Projekt wnętrza: Magdalena Wesołowska-Latos, Monika Romanowska/Zizi Studios Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska, Aneta Kosiba Zdjęcia: Rafał Lipski, Jacek Ura

Urządzając sypialnię, pamiętajmy o stworzeniu atmosfery odpowiadającej naszej osobowości. W tym pomieszczeniu mamy przecież nie tylko spać, ale także odprężyć się, wyciszyć, nabrać sił.

WNETRZA - SYPIALNIA , MEBLE
Podwójne łóżko z szafkami nocnymi stoi w pobliżu okien połaciowych. Do barwy mebli dopasowano kolorystykę wzorzystej narzuty. Plakat pod oknem zdradza muzyczne pasje gospodarzy.
Fot. Rafa3 Lipski
Właściciele prezentowanego wnętrza w równym stopniu zadbali i o jego funkcjonalność, i o wystrój. W pokoju jest wszystko, co potrzebne, by dobrze wypocząć, przebrać się, zadbać o siebie. Jest też niepowtarzalny klimat, zdradzający zainteresowania gospodarzy i sprzyjający ich rozwojowi. Już na pierwszy rzut oka widać, że sypialnia należy do melomanów. Świadczy o tym nie tylko kolekcja płyt kompaktowych i dobrej jakości sprzęt grający, ale nawet dekoracje i niektóre meble. I tak ściany zostały ozdobione borderami z zapisem nutowym, są też oprawione w ramy plakaty z wizerunkami ulubionych jazzmanów. Przede wszystkim jednak uwagę zwraca oryginalna toaletka zrobiona... ze starej perkusji kupionej na aukcji internetowej. W dwóch bębnach membrany zostały zastąpione lustrami, a trzeci nałożono na plastikowy stolik-schowek, tak by lepiej pasował stylem do całości. Taki oryginalny sprzęt wymaga dużo miejsca - w ciasnym kącie z pewnością nie wyglądałby równie efektownie. Tutaj odpowiednio go wyeksponowano, bo sypialnia, usytuowana na poddaszu domku jednorodzinnego, jest bardzo przestronna. Dlatego też można było bez obaw pomalować część ścian na intensywny czerwony kolor.

    Więcej o:

Skomentuj:

Projekt dla melomanów