Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Glazura Królewska: salon z multimedialnym panelem

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Alina Gajdamowicz

W nowym salonie firmowym Glazury Królewskiej urządzimy łazienkę od początku do końca. Wybór płytek i urządzeń ułatwiają nowoczesne techniki komputerowe. Specjaliści przygotują projekt i jego wizualizację, a jeśli zechcemy, uzyskamy kontakt z ekipą remontowo-wykończeniową.

Wybranie płytek ceramicznych ułatwiają nowoczesne metody ekspozycji. W salonie znajduje się panel multimedialny z elektroniczną bazą projektów. Po wyszukaniu płytek zobaczymy na dużym wyświetlaczu gotowe aranżacje, w których są zastosowane zarówno wybrane przez nas kafelki, jak i inne elementy danej kolekcji. I odwrotnie - jeśli podczas oglądania aranżacji wnętrz jedna z nich przypadnie nam do gustu, możemy od razu sprawdzić, jakie płytki zostały w niej użyte.

Dostępne w sklepie płytki są wyeksponowane na specjalnych regałach, w tak zwanej płytkotece; po zeskanowaniu kodu kreskowego uzyskuje się wszystkie informacje o produkcie. Na dużych stołach można układać własne kompozycje.

Na zamówienie biuro projektowe przygotuje wizualizacje naszej łazienki z wybranymi kafelkami. Jeżeli potem zdecydujemy się na zakup płytek, usługa ta jest bezpłatna. Jeśli nie, za projekt musimy zapłacić.

Adres sklepu: Warszawa, ul. Jagiellońska 82 CH Metropol Dom i Wnętrze, paw. 19 tel. 22 517 77 57, www.glazurakrolewska.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 10.00-20.00 niedziela: 11.00-17.00

Oferta: płytki, listwy, dekory, meble, ceramika łazienkowa, armatura, kabiny prysznicowe, kleje, fugi, syfony.

Powierzchnia wystawiennicza: 360 m kw.

Skomentuj:

Glazura Królewska: salon z multimedialnym panelem