Glazura Królewska: salon z multimedialnym panelem

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Alina Gajdamowicz

W nowym salonie firmowym Glazury Królewskiej urządzimy łazienkę od początku do końca. Wybór płytek i urządzeń ułatwiają nowoczesne techniki komputerowe. Specjaliści przygotują projekt i jego wizualizację, a jeśli zechcemy, uzyskamy kontakt z ekipą remontowo-wykończeniową.

18.06.2010 WARSZAWA , SALON LAZIENEK GLAZURA KROLEWSKA W METROPOL DOM I WNETRZE NA UL . JAGIELLONSKIEJ 82 .
W salonie znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do urządzenia łazienki. Co miesiąc firma przygotowuje promocje, za każdym razem są nimi objęte inne towary.
Fot. Alina Gajdamowicz / Agencja
Wybranie płytek ceramicznych ułatwiają nowoczesne metody ekspozycji. W salonie znajduje się panel multimedialny z elektroniczną bazą projektów. Po wyszukaniu płytek zobaczymy na dużym wyświetlaczu gotowe aranżacje, w których są zastosowane zarówno wybrane przez nas kafelki, jak i inne elementy danej kolekcji. I odwrotnie - jeśli podczas oglądania aranżacji wnętrz jedna z nich przypadnie nam do gustu, możemy od razu sprawdzić, jakie płytki zostały w niej użyte.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięDostępne w sklepie płytki są wyeksponowane na specjalnych regałach, w tak zwanej płytkotece; po zeskanowaniu kodu kreskowego uzyskuje się wszystkie informacje o produkcie. Na dużych stołach można układać własne kompozycje.

Zamów prenumeratę! To się opłaca! 12 numerów - tylko 64 zł!Na zamówienie biuro projektowe przygotuje wizualizacje naszej łazienki z wybranymi kafelkami. Jeżeli potem zdecydujemy się na zakup płytek, usługa ta jest bezpłatna. Jeśli nie, za projekt musimy zapłacić.

Zobacz koniecznie! Mieszkanie i dom - trendy 2010Adres sklepu: Warszawa, ul. Jagiellońska 82 CH Metropol Dom i Wnętrze, paw. 19 tel. 22 517 77 57, www.glazurakrolewska.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 10.00-20.00 niedziela: 11.00-17.00

Oferta: płytki, listwy, dekory, meble, ceramika łazienkowa, armatura, kabiny prysznicowe, kleje, fugi, syfony.

Powierzchnia wystawiennicza: 360 m kw.

Zobacz galerię zdjęć

Skomentuj:

Glazura Królewska: salon z multimedialnym panelem