Łazienkowa aranżacja: udana gra pozorów

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Zamiast drogich marmurów - gres i tynk dekoracyjny. Efekt bardzo podobny, za to koszty wykończenia łazienki dużo niższe!

WNETRZA , LAZIENKA
Aranżacje. W tej niewielkiej łazience wszystkie urządzenia sanitarne zainstalowano przy jednej ścianie, dzięki czemu na środku pozostało sporo wolnego miejsca. Starannie dobrane materiały wykończeniowe i kontrastowa kolorystyka sprawiają, że wnętrze wygląda bardzo elegancko.
Fot. Rafał Lipski
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że prezentowaną łazienkę obłożono kosztownym kamieniem. To jednak tylko wrażenie, użyto bowiem jego udanych imitacji. Na podłodze i na jednej ścianie, przy której zainstalowano sedes, umywalkę i kabinę prysznicową, położono duże płytki gresu wyglądającego jak granit.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięPozostałe ściany, nie mające kontaktu z wodą, zostały wykończone stiukiem weneckim w białym kolorze z szarymi żyłkami. Jest to coraz częściej stosowany we wnętrzach tynk dekoracyjny do złudzenia przypominający marmur.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Wnętrze w kolorach lata

Przeszklona łazienka

Skomentuj:

Łazienkowa aranżacja: udana gra pozorów