Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kabina na miarę wnętrza

Projekt wnętrza: Milena Maciak Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Nigela Hope, Monika Lewandowska Zdjęcia: Karl Jorgenson, Monika Lewandowska/Phototapeta

W sklepach są dostępne gotowe kabiny prysznicowe o różnych kształtach i wymiarach. Można też wybrać kabinę na miarę, idealnie dopasowaną do przeznaczonego na nią miejsca.

WNETRZA LAZIENKA
We wnętrzu dominuje jasna neutralna kolorystyka. Na podłodze położono jasnobeżowe płytki gresu, a na ścianie - tylko o ton ciemniejsze. Dzięki temu pomieszczenie wydaje się znacznie przestronniejsze, niż jest w rzeczywistości.
Fot. Monika Lewandowska
Z tej drugiej możliwości skorzystali właściciele prezentowanej łazienki. Natrysk zainstalowali w rogu pomieszczenia, przy ścianie z wanną. Urządzenia te oddziela niska ścianka zbudowana z płyt gipsowo-kartonowych, którą obłożono płytkami ceramicznymi w takim samym kolorze co gres na ścianach. Na ściance zamontowano taflę tzw. bezpiecznego szkła - z takiego samego są zrobione również drzwi kabiny. Elementy te zostały zamówione w firmie produkującej tego rodzaju urządzenia sanitarne (wielu producentów oferuje wykonanie kabinowych ścianek oraz drzwi na dowolny wymiar; kontakt z nimi najłatwiej znaleźć w internecie).

Przy przeciwległej ścianie pomieszczenia znajduje się podwieszany sedes oraz pojemna szafa mieszcząca nie tylko wszystkie przechowywane w pomieszczeniu kosmetyki, środki czystości i ręczniki, ale także pralkę oraz kosz na bieliznę. Przy trzeciej ścianie zainstalowano umywalkę wbudowaną w blat szafki. Urządzając łazienkę, gospodarze bardzo dużą wagę przywiązywali do wygody, chcieli bowiem, by wnętrze mogło pełnić wszystkie swoje funkcje. Dlatego pojawiła się tu również praktyczna sufitowa suszarka na bieliznę.

    Więcej o:

Skomentuj:

Kabina na miarę wnętrza