Przedpokój: garderoba za szkłem

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja i projekt wnętrza: Anna Federowicz-Tomaszewska Zdjęcia: Rafał Lipski

Dla osób, które wysoko cenią porządek i kochają minimalistyczne wnętrza, idealnym rozwiązaniem jest niewielka garderoba wydzielona choćby z przedpokoju lub z sąsiadującego z nim pomieszczenia.

WNETRZA , PRZEDPOKOJ , SZAFA - GARDEROBA
Aranżacje. Wnętrze szafy zostało starannie zaprojektowane. Drążki na ubrania umieszczono na różnej wysokości - do niższego z łatwością sięgają dzieci.
Fot. Rafał Lipski
W prezentowanym PRZEDPOKOJU, będącym częścią domu zaaranżowanego w oszczędnym stylu, nic nie zaburza ładu. Nie ma tu wieszaków z kurtkami i płaszczami ani szafek na buty. Wszystkie wierzchnie ubrania i obuwie domownicy przechowują w znajdującej się obok garderobie. Przeznaczono na nią spory fragment przedpokoju, który przylega do korytarza prowadzącego z domu do garażu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięPomieszczenie oddzielono lekką ścianką z blachy stalowej i drzwiami z mlecznego szkła w aluminiowej ramie. W środku wystarczyło miejsca na dwie szafy zabudowane przy dwóch przylegających do siebie ścianach. Właściciele zdecydowali się na zamykane schowki, jako że przechowywane w nich rzeczy mniej się kurzą. To rozwiązanie jest jednak kosztowniejsze od częściej stosowanych w garderobach otwartych półek.

Zobacz także:

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Przedpokój z miejscem do pracy

Przedpokój wtopiony w tło

Skomentuj:

Przedpokój: garderoba za szkłem