Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sypialnia z aneksem

TEKST: Katarzyna Kowalska STYLIZACJA: Dorota Karpińska, Iza Skorupka ZDJĘCIA: Rafał Lipski

Dobrze zaprojektowana sypialnia z powodzeniem będzie pełnić kilka funkcji bez szkody dla tej najważniejszej - pokoju, w którym śpimy i czasem odpoczywamy w ciągu dnia. Wybraliśmy wnętrza z łazienką, z miejscem do pracy i z minibuduarem pani domu.

Z łazienką

Marzenie wielu z nas - sypialnia z przylegającą do niej prywatną łazienką. W centralnym punkcie, na wprost wejścia, umieszczono wolno stojącą wannę. Ozdobą wnętrza jest szeroki pas mozaiki "przechodzący" z podłogi na ścianę. Nad wanną zrobiono dekoracyjną wnękę dyskretnie podświetlaną halogenami. Wszystkie te elementy sprawiają, że mimo swej praktycznej funkcji, wnętrze ma charakter eleganckiego saloniku kąpielowego.

Z miejscem do pracy

Kącik do pracy w sypialni - sprytnie ukryty - nie będzie zakłócać atmosfery wypoczynku. Właściciele tego mieszkania urządzili go wewnątrz szafy, która z zewnątrz wygląda jak zwykła ubraniowa, ale w środku zamiast wieszaków ma zamontowany blat, półki i płytką szafkę. Tak jak inne sprzęty w pokoju, jest zrobiona z patynowanej sosny; jej fronty - podobnie jak drzwi szafy ubraniowej - gospodarze pomalowali na odważny kanarkowy kolor.

Z toaletką

W przestronnej sypialni na poddaszu znalazło się dobre miejsce na kobiecy kącik z toaletką - zaaranżowano go we wnęce tuż pod oknami połaciowymi, dzięki czemu jest bardzo dobrze oświetlony naturalnym światłem. Urządzając wnętrze, gospodarze konsekwentnie zastosowali dwie barwy kojarzące się ze świeżością i relaksem: jasny błękit oraz biel. Dwukolorową sypialnię ożywiają bardzo dyskretne akcenty innych barw.
    Więcej o:

Skomentuj:

Sypialnia z aneksem