Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kler: dla każdego coś innego

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Wojciech Surdziel, producenci

Atrakcyjna ekspozycja to cecha wyróżniająca wszystkie salony firmy Kler. W każdym z nich aranżacje mebli i dodatków, skomponowane zgodnie z modnymi trendami i z aktualnie dostępnych produktów, wyglądają inaczej. My sprawdziliśmy, co oferuje salon firmy w Warszawie na Targówku.

16.10.2010 , WARSZAWA SALON MEBLOWY " KLER " DLA MIESIECZNIAK " CZTERY KATY " .
Niedaleko wejścia są eksponowane meble o wyraźnie nowoczesnym designie. Bardziej tradycyjne modele znajdziemy w głębi salonu.
Fot. Wojciech Surdziel / Agencja
Salon jest przestronny, z dużymi oknami, co umożliwia obejrzenie mebli i próbek kolorów w naturalnym świetle. Aranżacje przypominają wnętrza domów - oprócz mebli wyeksponowano tu dodatki, np. lampy, wazony, lustra, dywany (można je kupić od ręki).

Zamów prenumeratę! To się opłaca! 12 numerów - tylko 64 zł!

>

Z pełną ofertą zapoznamy się w katalogach i na stronie internetowej firmy, na której znajdziemy także spis salonów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, oraz informacje o promocjach. Wart uwagi jest wirtualny dekorator, dzięki któremu można obejrzeć meble w różnych obiciach i rozmiarach.

Na realizację zamówienia czeka się od 3 do 8 tygodni. Transport, wniesienie i montaż są nieodpłatne. Wraz z meblami skórzanymi klient otrzymuje za darmo środki do ich konserwacji, które (niezależnie) można też kupić w salonie albo przez internet. Gwarancja na wszystkie obicia wynosi dwa lata, na stelaże - pięć. Po upływie tego czasu możemy liczyć ze strony producenta na odpłatną naprawę bądź zmianę tapicerki.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz się

>

Adres sklepu: Warszawa, ul. Malborska 45 Park Handlowy Targówek, tel. 22 771 21 90, www.kler.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 10.00-21.00 niedziela: 10.00-18.00

Oferta: meble wypoczynkowe i skrzyniowe do sypialni, jadalni, gabinetu oraz salonu; oświetlenie, materace i stelaże, pościel, dekoracje.

Powierzchnia wystawiennicza: 515 m kw.

Zobacz galerię zdjęć    Więcej o:

Skomentuj:

Kler: dla każdego coś innego