Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie: więcej światła

Stylizacja: Iza Skorupka Zdjecia i tekst: Monika Lewandowska/Phototapeta Projekt wnętrza: Anna Kołtyś-Dąbrowska i Agata Bereziuk/Studio Architektury Noomo

Za dnia mieszkanie jest rozjaśnione światłem, które wpada przez okno balkonowe i odbija się od lustra zamontowanego na ścianie pokoju dziennego. Wieczorem to ogromne lustro zwielokrotnia z kolei światło lamp. Projektantki oraz gospodarze ? Małgorzata i Sebastian ? zgodnie uznali, że w tym wnętrzu nastrój będzie budowało oświetlenie.

kuchnia, wystrój wnętrz, meble kuchenne
Za dnia mieszkanie jest rozjaśnione światłem, które wpada przez okno balkonowe i odbija się od lustra zamontowanego na ścianie pokoju dziennego. Wieczorem to ogromne lustro zwielokrotnia z kolei światło lamp. Projektantki oraz gospodarze - Małgorzata i Sebastian - zgodnie uznali, że w tym wnętrzu nastrój będzie budowało oświetlenie. <BR /> MIESZKANIE. Fragment kuchni jest?widoczny z części dziennej, dlatego zastosowano w niej eleganckie materiały: szafki są z lakierowanej na biało płyty MDF, blat z czarnego granitu. Ścianę nad nim wyklejono fototapetą z motywem konwalii i przykryto szkłem. Reprodukcja w ramce nad stołem to tak naprawdę... nowoczesny klimatyzator.
Fot. Monika Lewandowska
    Więcej o:

Skomentuj:

Mieszkanie: więcej światła