Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sypialnia - 10 praktycznych schowków

Elżbieta Błasikiewicz

Także w niewielkiej sypialni uda się zmieścić sporo schowków. W większej można sobie pozwolić nawet na garderobę wydzieloną z przestrzeni wnętrza. W tej sprawie warto zasięgnąć porady architekta. A może spodoba się wam któreś z pokazywanych tu rozwiązań?

TEMAT NUMERU - SCHOWKI WNETRZE , POKOJ - SYPIALNIA , MEBLE PROJEKT WNETRZA KATARZYNA MIKULSKA - SEKALSKA / ARRANGE STYLIZACJA EVA MILCZAREK FOT. RADOSLAW WOJNAR PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 5 (247) - 5 2012 SLOWA KLUCZOWE: ARCHITEKTURA WNETRZE POKOJ MEBEL SYPIALNIA ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 5 (247) - CZASOPISMA
<B>Także w niewielkiej sypialni uda się zmieścić sporo schowków. W większej można sobie pozwolić nawet na garderobę wydzieloną z przestrzeni wnętrza. W tej sprawie warto zasięgnąć porady architekta. A może spodoba się wam któreś z pokazywanych tu rozwiązań?</B> <BR />BIEGNĄCA PO ŁUKU. Wygodną sypialnianą garderobę (około 6 m kw.) wydzielono ścianką z płyty gipsowo-kartonowej wygiętej w łuk. Taka łukowata przegroda nie pzrytłacza pomieszczenia tak jak ściana załamująca się pod kątem prostym, ułatwia również poruszanie się po sypialni.
Fot. Radosław Wojnar

Skomentuj:

Sypialnia - 10 praktycznych schowków