Zrób to sam: wieszamy rowery

Elżbieta Błasikiewicz Wykonanie i stylizacja: Justyna Burdow-Gołoś

Trzymanie roweru w mieszkaniu to nie lada problem, a co dopiero gdy są dwa. Utrudniają poruszanie się i w kółko się przewracają. Dlatego proponujemy powieszenie ich na ścianie, np. w przedpokoju.

10.01.2005 WARSZAWA DLA MIESIECZNIKA CZTERY KATY JAK WYKONAC WIESZAK NA ROWER ROWERY KROK PO KROKU GOTOWY WIESZAK ROWEROWY W PRZEDPOKOJU PROJEKT I STYLIZACJA: JUSTYNA BUDROW-GOLOS FOT. LUKASZ ZANDECKI / AGENCJA GAZETA PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (165) - 7.2005 PUBLIKACJA PORADNIK DOMOWY NR 11 (183) - 11.2005 PUBLIKACJA LADNY DOM NR 9 (107) - 9 2007 SLOWA KLUCZOWE: MAJSTERKOWANIE - MODELARSTWO WNETRZA ROWERY ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 7 (165) - CZASOPISMA PUBLIKACJA PORADNIK DOMOWY NR 11 (183) - CZASOPISMA PUBLIKACJA LADNY DOM NR 9 (107) - CZASOPISMA
<B>Trzymanie roweru w mieszkaniu to nie lada problem, a co dopiero gdy są dwa. Utrudniają poruszanie się i w kółko się przewracają. Dlatego proponujemy powieszenie ich na ścianie, np. w przedpokoju.</B> <BR />Potrzebne materiały i narzędzia: płyty laminowane, kserokopie map, 3 haki, klej do tapet, lakier bezbarwny, wkręty z kołkami rozporowymi, poziomnica, miarka, ołówek, wiertarka, wkrętaki, nożyczki, wałek do tapet i pędzel.
Fot. Lukasz Zandecki

Skomentuj:

Zrób to sam: wieszamy rowery