Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy numer miesięcznika "Ładny Dom" już w sprzedaży!

red.

W tym wydaniu wracamy pośrednio do tematu zniesionej kilkanaście lat temu ulgi budowlano-remontowej. Jest szansa na jej przywrócenie - organizacje branżowe związane z budownictwem energooszczędnym złożyły na ręce ministra infrastruktury i budownictwa pismo w tej sprawie.

21624608 https bi

To istotna wiadomość, bowiem coraz częściej namawiamy Państwa na różnego typu przebudowy i modernizacje (w tym numerze piszemy np. o rozbudowie domu w górę i to nawet o całe piętro!). Zatem wydatki poniesione na tego typu prace dobrze byłoby odliczyć sobie od podatku...

Pomysłodawcy wskazują też, że wprowadzenie ulgi ucywilizowałoby rynek usług. Wymóg wystawiania faktury VAT, koniecznej do skorzystania z ulgi, promowałby uczciwych fachowców i ograniczył konkurencję osób pracujących na czarno.

Ponadto w najnowszym numerze „Ładnego Domu” znajdą Państwo m.in.:

-  katalog projektów domów parterowych wraz z cenami;

-  zasady prawidłowego wznoszenia ścian jednowarstwowych;

-  opis dobrego alarmu do domu plus wyceny przygotowane przez  specjalistę.

Do majowego wydania „Ładnego Domu” dołączony jest dodatek specjalny „Okna, drzwi, bramy”.

Z wydania specjalnego „Okna, drzwi, bramy” dowiecie się, dlaczego dobry montaż okien jest ważny, czy lepiej wybrać okna drewniane, aluminiowe czy z PCV, czy bać się dużych przeszkleń, jak wybrać okna, które będą minimalizowały straty ciepła oraz które bramy garażowe są warte uwagi.

Zamów prenumeratę miesięcznika „Ładny Dom” z dostawą do domu!

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy numer miesięcznika "Ładny Dom" już w sprzedaży!