Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Okna z PVC jak aluminiowe

red

ALU LOOK firmy MS więcej niż OKNA to ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którym marzą się kosztowne okna aluminiowe. Ten nowoczesny model gwarantuje wyszukaną elegancję, najwyższą jakość przeszkleń oraz przystępną cenę.

Okna ALU LOOK
Okna ALU LOOK
Fot. MS więcej niż OKNA

Zamontowane w domu okna ALU LOOK zdecydowanie podnoszą jego prestiż i wprowadzają do wnętrza ducha nowoczesności. Charakteryzują się wyjątkową precyzją wykonania a co istotne ich koszt jest niewygórowany. Oprawa okien do złudzenia przypomina ekskluzywne produkty wytwarzane z aluminium, które często należą do najdroższych na rynku. ALU LOOK wyjątkowo atrakcyjnie prezentują się na elewacji nowoczesnych budynków i w modnej aranżacji wnętrza. Ich minimalistyczna forma to odpowiedź na industrialny trend popularyzowany obecnie przez projektantów.

PVC jak okna aluminiowe

Okna o dyskretnym uroku i kanciastych liniach profili, to najbardziej dziś poszukiwana forma stolarki. Firma MS więcej niż OKNA uzyskała ten nietuzinkowy efekt produkując z PVC model odpowiadający gustom tych klientów, którzy pragną podążać za najnowszymi trendami. Okna ALU LOOK przede wszystkim zwracają na siebie uwagę konstrukcją. Ramy pokrywa okleina przypominająca do złudzenia metalową powierzchnię – mamy do wyboru kilka odcieni szarości i antracytu oraz wykończenie: w macie, z satynowym połyskiem lub efektem powierzchni szczotkowanej. Dodatkowo te przypominające aluminiowe okna modele dostępne są z profilami barwionymi w masie na kolor szary RAL 7015, co czyni je bardzo atrakcyjnymi pod względem wizerunkowym.

Okna ALU LOOK
Okna ALU LOOK
Fot. MS więcej niż OKNA

Wysoka jakość okien

Ten najmodniejszy obecnie model firmy MS więcej niż OKNA powstał na bazie nowoczesnych okien MSline+ MD, czyli optymalnej wersji przeszkleń, które są wyjątkowo ciepłe, szczelne i ciche. Zbudowane są z wysokiej jakości niemieckich profili Salamander o szerokości 82 mm. W ich skrzydle znajduje się 6, a w ramie 7 komór. Ponadto wysoką sztywność konstrukcji zapewnia zamknięte wzmocnienie stalowe, grubości 2 mm, zgrzewane laserowo. Wkład trzyszybowy SUPERtermo 0,5 W/m2K, ciepła ramka MULTITECH oraz środkowa uszczelka sprawiają, że okna uzyskują doskonały współczynnik przenikania ciepła Uw=0,71 W/m2K. Okna ALU LOOK charakteryzują się wysoką odpornością na obciążenie wiatrem (nawet wiejącym z siłą prawie 160 km/h), dużą wodoszczelnością (przy ulewnym deszczu z prędkością wiatru 150 km/h i z siłą parcia 107 kg/m²) oraz znaczącym współczynnikiem tłumienia hałasu (35 dB). Bardzo ważnymi parametrami są także przepuszczalność energii słonecznej - 53%, a także dostępu światła dziennego - 74%. Obie wyjątkowo wysokie wartości producent MS więcej niż OKNA osiągnął dzięki zastosowaniu na szybie nowej, jaśniejszej powłoki termicznej.

Okucia i klamka okna w okleinie aluminiowej

Choć okna ALU LOOK możemy wybrać z dodatkowymi opcjami wyposażenia, już standardowe wersje gwarantują nam zestaw zabezpieczeń i akcesoriów ułatwiających codzienne użytkowanie. Dostajemy zatem pakiet komfortowych okuć Multi-Matic firmy MACO, który zapewnia nam mechanizm automatycznego domykania okna, blokadę przed zatrzaśnięciem przez przeciąg, mikrowentylację, podnośnik skrzydła, zabezpieczenie przed niewłaściwą obsługą klamki przy oknach wielkogabarytowych oraz 3 zaczepy antywłamaniowe. Ponadto wygodna w obsłudze klamka METZ, dołączana do okien firmy MS więcej niż OKNA, dzięki mechanizmowi Secustik, zabezpiecza przed próbą włamania – uniemożliwia podważenie okna z zewnątrz oraz przesunięcie rygli.

Okna ALU LOOK zostały wyróżnione w konkursie TOPTEN 2017 promującym najbardziej energooszczędne i ekologiczne produkty dostępne na polskim rynku budowlanym. Znalazły się na liście 10 najlepszych spośród 301 zgłoszonych okien wyprodukowanych z PVC.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail.

Skomentuj:

Okna z PVC jak aluminiowe