Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Targi Home Decor już 8 marca

red.

Już 8 marca w Poznaniu rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie dla branży dekoracyjnej. Przez cztery dni na targach Home Decor topowe marki pokażą, jakie produkty będą dominować w domach Europejczyków. Przyjdź i zobacz, co będzie modne w nadchodzącym sezonie!

Targi Home Decor
Targi Home Decor
mat. prasowe

Targi Home Decor zgromadzą niemal 150 wystawców z różnych krajów, m.in. Szwecji, Hiszpanii, Holandii, Finlandii czy Wielkiej Brytanii. Ekspozycja wydarzenia jest podzielona na strefy tematyczne: dekoracje, oświetlenie, tekstylia oraz wyposażenie kuchni i łazienki. W każdej przestrzeni pojawią się premierowe produkty, które są tworzone w oparciu o analizę potrzeb i przewidywanie trendów.

Trendy w urządzaniu wnętrz 2016

Jak zauważają obecni na targach przedstawiciele marki Koopman International Polska w 2016 roku wciąż będą modne wnętrza stylizowane na stylu skandynawskim.

W szeroko rozumianej dekoracji wnętrz nadal będą królować biele i szarości. Wszelkie ich połączenia z pastelami są niezmiennie modne i przyciągające oko. Niemniej, trendy zmieniają się w kierunku kolorów ciemniejszych, traktowanych wcześniej jako bardziej odważne, to jest zarówno miedź, zieleń, butelkowy brąz, czy po prostu czarny, nadający wnętrzom swoistej elegancji. Konfigurowanie ich z uniwersalną bielą nadaje pomieszczeniom szczególnego charakteru. Nie można zapomnieć o modnych surowych wykończeniach i minimalizmie, skupiającym uwagę na produkcie samym w sobie. Śmiałe podejście klientów będzie również widoczne w oświetleniu wnętrz.

Zapowiada Agnieszka Okrzeja ze e-sklepu Pufa Design, który pokaże na targach produkty w Prestige Zone.

Smaczny design, czyli jak zachęcić do wspólnych posiłków

Dla wielu osób sercem wnętrza jest stół, przy którym mieszkańcy nawiązują bliższe więzi. Piękna ceramika może podkreślić wyjątkowość tych chwil, ale ma również wymiar czysto praktyczny – napoje, dania, desery wyglądają w niej na bardziej apetyczne.

Od kilku sezonów w ceramice obserwujemy triumfalny powrót złota, kojarzonego przez lata z klasycznymi, bogatymi dekoracjami, wracającego teraz w nowej, delikatnej i współczesnej formie, pojawiającego się zarówno w dekoracjach pełnych jak i w subtelnych detalach, również łączonego z czernią, kobaltem czy różem. Utrzymującym się trendem jest również mix & match, czyli możliwość tworzenia własnych kompozycji z kilku elementów kolekcji, pozornie do siebie niepasujących, jednak stanowiących nierozerwalną całość.

Tłumaczy Marcin Młoczkowski, project manager marki VOLA, która jest obecna w Prestige Zone targów Home Decor.

Duże zainteresowanie Polaków produktami luksusowymi

Obowiązkowym punktem programu targów Home Decor jest Prestige Zone – Strefa Marek Premium, która ma charakter „trendów w pigułce”. W tym miejscu pojawią się produkty o doskonałym designie, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Na potrzeby projektu organizatorzy wybrali z oferty liderów ceramikę, oświetlenie, tekstylia i meble spełniające oczekiwania wymagających klientów. Tuż obok znajdzie się przestrzeń Bloggers Zone, gdzie znane blogerki zaaranżują współczesne wnętrze mieszkalne wykorzystując topowe produkty wybranych wystawców: grupy VOX, Fargotex, Motive Home, Belldeco, New Elegance Dorel, House & More, ComforTeam, Swarzędz Meble oraz Yankee Candle.

Inspiracje wzornicze i porady marketingowe

Z targami Home Decor będą sąsiadować wydarzenia o pokrewnej tematyce: wystawa wzornictwa przemysłowego arena DESIGN oraz MEBLE POLSKA. Na wszystkie wydarzenia będzie można wejść w ramach jednego biletu wstępu. Dla zwiedzających jest zaplanowany bardzo urozmaicony program wydarzeń. Na scenie zlokalizowanej w przestrzeni arena DESIGN wystąpią znani projektanci, w tym gość specjalny: Inga SempĂŠ, specjaliści ds. marketingu i Visual Merchandisingu czy trendwatcherzy. Zgromadzeni właściciele sklepów i projektanci dowiedzą się m.in. które produkty i dlaczego sprzedają się on-line, jakie narzędzia promocyjne sprawdzają się w reklamowaniu designu oraz w jaki sposób można zaistnieć ze swoją ofertą na rynku niemieckim.

Skomentuj:

Targi Home Decor już 8 marca