Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble do małych mieszkań

red.

Sprytne rozwiązania do małych wnętrz oferuje nowa marka DO_M, która swoją premierę miała na targach Meble Polska w Poznaniu. DO_M to meble do niewielkich mieszkań, ale dla ludzi z wielką wyobraźnią.

sofa do małych wnętrz
Sofa M. Trzyosobowa sofa z funkcją spania. Siedzisko składa się z wygodnych poduch, a w bokach mebla znajdują się kieszenie do przechowywania drobiazgów.
fot. Do_M

DO_M to nowa polska marka, która stawia na ciekawe meble przeznaczone do małych mieszkań. 

Do tej pory sami borykaliśmy się z problemem zorganizowania przestrzeni mieszkaniaw oryginalny sposób. Wnętrza, te same u wszystkich znajomych, przestały nam się podobać. Zastanawialiśmy się jakie powinny być naprawdę dobre meble dla osób, które lubią zmieniać wystrój swoich mieszkań, urządzać je oryginalnie, po swojemu - mówią projektanci.

Wszystkie pomysły na projekty powstały podczas rozmów o projektowaniu wnętrz. Projektantom pomagali socjologowie, dizajnerzy badali potrzeby ludzi urządzających swoje mieszkania. Ostatecznie postawili na funkcjonalne i proste rozwiązania za rozsądną cenę. Kolekcję tworzyli projektanci z Wzorro Design, Magdalena Garncarz, Szymon Hanczar, Patrycja Kryszczuk, Katarzyna Szczesna, Alicja Prussakowska, Agata Pleciak, Aleksandra Satława, Magdalena Paleczna, Joanna Walkowiak, Wojciech Szczupak i Hanczar Studio.

Skomentuj:

Meble do małych mieszkań