Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowość w ofercie firmy Bosch. Pralka z technologią ActiveOxygen

red.

Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen to rozwiązanie, które gwarantuje higieniczne pranie w niskich temperaturach oraz odświeżanie ulubionych ubrań bez użycia wody i detergentów. Dzięki niej czyszczenie marynarek, delikatnych tkanin czy obuwia sportowego nie będzie już problemem.

Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen WAW24740PL
Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen WAW24740PL
fot. Bosch

Ubrania wykonane często z delikatnych tkanin wymagają prania w temperaturach nieprzekraczających 30-40°C. Jednak czy taka temperatura może zagwarantować higieniczną czystość pranych rzeczy? Teraz już tak, dzięki opracowanej przez niemieckich inżynierów technologii ActiveOxygen. Wskutek działania aktywnego tlenu technologia ActiveOxygen usuwa do 99,99 proc. bakterii i zarazków, co potwierdził niezależny Instytut Badawczy wfk.

Higieniczna czystość w niskich temperaturach

Aktywny tlen pozwala uzyskać efekt higienicznie czystych ubrań, które ze względu na delikatne tkaniny, mogą być prane jedynie w najniższych temperaturach. Technologię ActiveOxygen można aktywować niemal dla wszystkich programów prania lub korzystać z niej niezależnie, dzięki czemu w około 40 minut bez użycia wody możemy odświeżyć np. marynarkę po wizycie w restauracji czy przesiąkniętą zapachem perfum apaszkę, a po ich wyjęciu z bębna pralki cieszyć się wyjątkowym zapachem świeżości. Technologia ta pozwala także na odświeżenie sportowego obuwia, które jest szczególnie trudne do utrzymania w czystości. To doskonała alternatywa dla korzystania z zewnętrznych pralni chemicznych.

Prosty sposób na idealne pranie

Obok niezawodności, jakości oraz energooszczędności skuteczność jest najważniejszym kryterium decydującym o wyborze konkretnego modelu. Nowa pralka VarioPerfect marki Bosch ułatwia konsumentom korzystanie z tej skuteczności na co dzień. Oprócz technologii ActiveOxygen, wyposażona jest również w inne zaawansowane rozwiązania, takie jak duży wyświetlacz LED, intuicyjny panel sterowania ułatwiający obsługę, precyzyjny sensor załadunku, przyjazny dla ubrań bęben WaveDrum, a także niezwykle cichy i wydajny silnik bezszczotkowy EcoSilence Drive, dzięki któremu pralka należy do najwyższej klasy efektywności energetycznej A+++-30 proc. Perfekcję i funkcjonalność marki od lat wyraża również możliwość uzupełnienia prania w każdym momencie, jeśli tylko cykl pracy urządzenia na to pozwala. Dzięki możliwości otworzenia całych drzwi pralki w trakcie prania wygodnie możemy dodać nie tylko skarpetkę, ale nawet duży koc.

Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen WAW24740PL
- ActiveOxygen
- klasa efektywności energetycznej A+++-30%
- WaveDrum
- silnik EcoSilence Drive
- wyświetlacz LED
- cena: 4309 zł

Skomentuj:

Nowość w ofercie firmy Bosch. Pralka z technologią ActiveOxygen