Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Cztery Kąty na telefonie

red.

Bądźcie na bieżąco z najnowszymi poradami i trendami w urządzaniu wnętrz. Już można pobrać specjalną aplikację Ładny Dom. A w niej obok tematów wnętrzarskich znajdziecie wszystko na tematy budowy i remontu, designu, ogrodu i architektury.

Ładny Dom to nowoczesna aplikacja, która łączy w sobie najlepsze treści o tematyce związanej z wystrojem wnętrz, budową i remontem domu, ogrodem, designem i architekturą. Nasza redakcja połączyła siły z 5 innymi tytułami, by stworzyć aplikację z tysiącami fachowych porad i niebanalnych inspiracji. Wszystkie treści pojawiające się w aplikacji są starannie selekcjonowane. Dokładnie wiemy czego szukasz i chcemy właśnie to ci dostarczyć.

Aplikacja "Ładny Dom" agreguje treści z serwisów:

czterykaty.pl - wystrój wnętrz: kuchnia, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, garderoba, przedpokój, biuro, porady architektów
e-ogrody.pl - pielęgnacja ogrodu, kalendarz ogrodnika, encyklopedia roślin, aranżacje ogrodu, urządzanie tarasu u balkonu
ladnydom.pl/budowa - budowa i remont domu, wykończenie domu, fachowe porady na temat budownictwa
domosfera.pl - design, wnętrza, meble, dekoracje, inspiracje wnętrz
domiwnetrze.pl - luksusowe wnętrza, design, sztuka
bryla.pl - architektura w Polsce i na świecie

Aplikację można pobrać za darmo. Działa także w trybie off-line. Zachowane artykuły możesz czytać w dowolnej chwili bez dostępu do internetu.

Pobierz aplikację i ciesz się codziennie przygotowaną porcją wnętrzarskich porad i inspiracji. Bo Ładny Dom to Twój dom.

Możecie ją pobrać na telefony z systemem Android oraz iOS.

Skomentuj:

Cztery Kąty na telefonie