Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niesamowite wnętrza mazurskiego pensjonatu. Stworzyła je para młodych ludzi

red.

Magda i Marcin mieszkają i pracują w Warszawie, a wypoczywają na Mazurach. Tam też postanowili wybudować miejsce, gdzie mogliby naprawdę się zrelaksować. Tam powstał pensjonat Villa Sielanka, który zachwyca oryginalnymi wnętrzami.

Magda i Marcin to para młodych zapracowanych ludzi mieszkających w Warszawie. Oboje pełni energii, pasji i głodni nowych wyzwań, a przy tym wszystkim pasjonaci podróży. Zawsze jednak najchętniej wracają na Mazury, do Węgorzewa. Tam wraz z przyjaciółmi wpadli na pomysł, aby wybudować miejsce, gdzie naprawdę mogliby wypocząć. Tak narodził się pomysł na Villę Sielankę, która obecnie funkcjonuje jako pensjonat.

Wnętrza z charakterem

Magda i Marcin podjęli wyzwanie. Wybudowali dom i stworzyli wyjątkowe miejsce, w którym każdy detal jest wyłącznie ich pomysłu. Zaczynając od mebli, które przywozili z podróży, nawet tych najdalszych – poprzez tapety i rodzaje podłóg, a kończąc na elementach dekoracyjnych.

W pensjonacie jest osiem pokoi, każdy każdy jest inny i niepowtarzalny, w każdym jest jakiś unikatowy element. W pokoju Francuskim jest stylowa wanna usytuowana tuż obok łoża małżeńskiego. Pokój Podróżny zdradza pasję właścicieli – stąd wkomponowany w wystrój wnętrza oryginalny fragment torów kolejowych czy też łoże w kształcie kadłuba łodzi (stworzone przez szkutnika z materiałów, z jakich tworzy się prawdziwe łodzie).

Miejsce idealne na wypoczynek

Największy z pokoi – Słoneczny jest idealnym miejscem dla rodziny. 80 m kw. pełnych kolorów, niebanalnych rozwiązań dekoracyjnych, a przy tym wygodny i komfortowo wyposażony. Równie niepowtarzalne są pozostałe pokoje.

Dla pełnego relaksu właściciele zadbali także o otoczenie – czyli bajeczną roślinność w ogrodach przed domem i za nim. Na uwagę zasługuje też miejsce zwane wiatą – czyli zadaszony teren z wygodnymi meblami do siedzenia i leżenia.

Z pewnością jest to miejsce w którym można się zrelaksować. Świetnie urządzone wnętrza doskonale umilają czas.

Villa Sielanka znajduje się w Ruskiej Wsi – 2 km od Węgorzewa – 298 km od Warszawy. Więcej na: villasielanka.pl

Skomentuj:

Niesamowite wnętrza mazurskiego pensjonatu. Stworzyła je para młodych ludzi