Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowy numer już w sprzedaży! Urodzinowy konkurs trwa!

red.

Sierpniowy numer Czterech Kątów już na rynku. Znajdziecie w nim prezentacje ciekawych wnętrz i liczne porady. Nie zapomnijcie także o naszym urodzinowym konkursie.

W sierpniowym numerze Czterech Kątów znajdziecie: pomysły na efektowne ściany – drewno, beton, cegła oraz panele 3d – wybierz, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze. Ponadto: Inspiracje przywiezione z dalekich podróży – przedstawiamy pomysły jak na długi czas zatrzymać wspomnienia z wakacji. W numerze również rozwiązujemy problem trudnego miejsca sprawdź jak funkcjonalnie zagospodarować miejsce pod schodami. Planujesz zakup odkurzacza? Masz w domu alergika? W Czterech Kątach sprawdzamy, na które ekologiczne sprzęty warto zwrócić uwagę.

Nie zapomnijcie o Naszym urodzinowym konkursie! Mamy do rozdania aż 25 nagród o łącznej wartości 27 000 zł, m.in. lodówka Gorenje, wielofunkcyjne urządzenie Thermomix, walizki Ochnik, ekspres do kawy De’Longhi oraz wiele, wiele innych.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 września. 

Zdjęcie wyślij mailem na adres czterykaty25lat@agora.pl lub dołącz je w ZAKŁADCE KONKURSOWEJ. Możesz też skorzystać z aplikacji Instagram. Wystarczy, że oznaczysz zdjęcie konkursowe profilem instagramowym miesięcznika: cztery_katy oraz hashtagami: #czterykaty25lat, #4katy, #urodzinyczterykaty

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowy numer już w sprzedaży! Urodzinowy konkurs trwa!