Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stuletni dom pod Mińskiem Mazowieckim w nowej odsłonie

red.

Ten dom liczy już sto lat. Sędziwy budynek potrzebował remontu. Po rozbudowie i odświeżeniu wnętrz wygląda jak nowy. Jego wnętrza zachwycają.

Stary domek pod Mińskiem Mazowieckim był pełen równie starych mebli. Właściciele chcieli ocalić dawny klimat wnętrz oraz część dotychczasowych mebli, a jednocześnie unowocześnić dom. Zadanie rozbudowy i remontu powierzono architektce wnętrz Katarzynie Dziurdzia.

Projekt rozbudowy ponad stuletniego drewnianego domu miał w założeniu stworzenie wygodnego miejsca na weekendowe wypady dla całej rodziny. Największym wyzwaniem było dobudowanie zabudowanej werandy, która służy teraz jako całoroczny salon. Duża ilość przeszkleń powoduje, że wnętrze jest jasne i optycznie większe niż w rzeczywistości. Do tego czuje się tu kontakt z otoczeniem.

Radykalnej zmianie uległy także pozostałe pomieszczenia. Całkowicie zmienione zostały kuchnia i łazienka.W kuchni wprowadzono nowe meble i sprzęty. Wybrano białe fronty i drewniane blaty, które doskonale wpisują się skandynawsko-rustykalny klimat wnętrza. W łazience zrezygnowano z dotychczasowej wanny i wprowadzono prysznic typu walk-in.

W całym wnętrzu postawiono na kolor biały - białe są ściany, podłogi i sufity. W odcieniu drewna pozostawiono natomiast belki sufitowe i konstrukcyjne. Na takim tle wyróżniają się stare meble, bądź na takie stylizowane. Projektantka zadbała o każdy detal, dzięki czemu wnętrza są spójne. Całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Projekt: www.dziurdziaprojekt.com

Skomentuj:

Stuletni dom pod Mińskiem Mazowieckim w nowej odsłonie