Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wrześniowy numer już w sprzedaży! Urodzinowy konkurs trwa!

red.

Wrześniowy numer Czterech Kątów jest już na rynku. Znajdziecie w nim prezentacje ciekawych wnętrz i liczne porady. Nie zapomnijcie także o naszym urodzinowym konkursie.

We wrześniowych „Czterech Kątach”:
Tematem numeru zostały kuchnie z wyspą, urządzone wygodnie i pomysłowo.
W cyklu „Urządź z nami pierwsze mieszkanie” przedstawiamy prostą i przytulną 27-metrową kawalerkę. Ponadto w numerze, dom urządzony własnymi rękoma: mini dom w wykonaniu sympatycznej i pomysłowej pary. Z cyklu „Zrób to sam” – trzy proste sposoby na barwienie tkanin oraz pomysłowe dekoracje i kolorowe kompozycje z roślin, które odmienią Twoje mieszkanie. W najnowszym numerze również farby do zadań specjalnych, którymi odświeżysz i nadasz nowy wymiar: grzejnikom, meblom kuchennym, sprzętom AGD, oknom, wkładom kominkowym oraz ceramice. 

Nie zapomnijcie o naszym urodzinowym konkursie! Mamy do rozdania aż 25 nagród o łącznej wartości 27 000 zł, m.in. lodówka Gorenje, wielofunkcyjne urządzenie Thermomix, walizki Ochnik, ekspres do kawy De’Longhi oraz wiele, wiele innych.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 września. 

Zdjęcie wyślij mailem na adres czterykaty25lat@agora.pl lub dołącz je w ZAKŁADCE KONKURSOWEJ. Możesz też skorzystać z aplikacji Instagram. Wystarczy, że oznaczysz zdjęcie konkursowe profilem instagramowym miesięcznika: cztery_katy oraz hashtagami: #czterykaty25lat, #4katy, #urodzinyczterykaty

Do wygrania atrakcyjne nagrody. Zobacz je TUTAJ.

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ. Nagrody czekają na Ciebie!

    Więcej o:

Skomentuj:

Wrześniowy numer już w sprzedaży! Urodzinowy konkurs trwa!