Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dulux wybrał kolor roku 2017

Jagoda Mówińska

Zgodnie z tradycją, Dulux zaprosił do współpracy ekspertów, którzy wybrali kolor roku 2017. Ich propozycja to Szary Denim. Paleta kolorów Dulux obfituje w stonowane barwy.

Dulux ogłasza kolor roku 2017
Szary Denim - salon
fot. Dulux

Eksperci z zespołu Dulux Global Aesthetic Center, wyznaczyli 4 główne trendy na rok 2017, które nazwali: 
- Powrót  Boho,
- Wspólnota Indywidualistów,
- Balans Praca-Dom,
- Niezobowiązujący Luksus. 

Na podstawie tych czterech nurtów, wybrali kolor roku - Szary Denim.

Szary Denim to must have wśród kolorów proponowanych na 2017 r. To barwa, po którą sięgają projektanci mody, dekoratorzy wnętrz i graficy, a jednocześnie – kolor ścian, który odzwierciedla nasz styl życia

– mówi Heleen van Gent, dyrektor kreatywny firmy Dulux.

Eksperci przewidują, że w 2017 r. spojrzymy na życie w nowym świetle. Postawimy na rodzinę, przyjaciół, pracę i poczucie przynależności do natury. Kolor ścian powinien podążać za tymi zmianami i odzwierciedlać nasze inspiracje, dążenia i upodobania. Szary Denim idealnie wpisuje się w te kryteria. Pasuje do wnętrz w stylu boho, które podkreślają związek ludzi z naturą i może być wykorzystany zarówno na ścianach biura, jak i w domu. Ponadto spodoba się nie tylko indywidualistom, ale także miłośnikom luksusu w niezobowiązującym wydaniu. 

By uniknąć monotonii, stworzono paletę barw, które można połączyć z kolorem roku, tak, by stworzyć inspirującą przestrzeń dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dulux wybrał kolor roku 2017